Black Desert Online: Ücretsiz Hediye Paketi – Bedava Kostüm

Black Desert Online: Ücretsiz Hediye Paketi – Bedava Kostüm
Bu Yazıyı Puanlayın

Black Desert Online oyunu 14 Ekim 2021 tarihinde başlayan etkinliği ile ücretsiz kostüm ve daha birçok ücretsiz içerik dağıtıyor. Kıyafet Kutusu, Envanter Slotu +8 Genişletme ve diğer hediyelerin bulunduğu bu ücretsiz paketi nasıl alacağınızı hemen açıklayalım.

Nasıl alınır

Eğer hesabınız normal ise bu adresten, eğer hesabınız steam hesabı ise bu adresten hesabınıza ekleyebilirsiniz. Paketi aldıktan sonra oyun içi posta kutunuzdan (B tuşu ile açabilirsiniz) aktifleştirmeyi unutmayın.

Steam üzerinden oyunu oynuyorsanız:

  • ESC tuşuna basın
  • Topluluğa tıklayın
  • Web depo ya tıklayın
  • Ücretsiz hediyeyi kullan’a tıklayın

Ne zamana kadar

14 Ekim 2021 tarihinde başlayan bu etkinlik 12 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek. Bu süreler arasında hesabınıza eklemeyi unutmayın.

Paket içeriği nedir

[Etkinlik] Parıltılı Anılar Klasik Kutusu x1, [Etkinlik] Kamasylve Kutsaması x1, Envanter Slotu +8 Genişletme Kuponu x1, %300 Level & Beceri EXP Parşömeni (60 dk.) x5, Valks’ın Tavsiyesi (+60) x1.

[Etkinlik] Parıltılı Anılar Klasik Kutusu: Oynadığınız sınıf için bir kıyafet almak için kutuyu açın. Karakterinize harika bir kıyafet giydirin!

[Etkinlik] Kamasylve Kutsaması (7 Gün): 7 gün boyunca şu faydaları sağlar: Enerji Yenileme +2, Eşya Düşürme Oranı +%20, Merkez Pazar Yük Miktarı +2,000VT, İşlem Yardımcısı Merkez Pazar Kullanım Ağırlığı +100VT, Nakliye Yapılırken Yükleme Ağırlık Limiti +1,500LT 

Envanter Slotu +8 Genişletme Kuponu: Envanterinizi 8 slota kadar genişleterek daha fazla eşya taşımanıza izin verir!

%300 Level & Beceri EXP Parşömeni (60 dk.): Level/Beceri EXP +%300 buffı elde etmenizi sağlayan bir eşya. Kullanmak ve daha hızlı level almak için envanterinizden bu eşyaya sağ tıklayın!

Valks’ın Tavsiyesi (+60): Eşya yükseltme şansını arttırır. Valks’ın Tavsiyesi (+60) bu şansı +60 arttırır.

Black Desert Online Etiket Bulutu:

mobile, sistem gereksinimleri, retired, sistem gereksinimleri, mena, steam, kaç gb, indir, açılmıyor, aile adı değiştirme, acoin, at çağırma, atoraxxion, at alma, apk, at yakalama, bot, best class, bedava, bedava mı, benzeri oyunlar, başlangıç rehberi, binek alma, balıkçılık, plan b rock , classes, corsair, class tier list, code, codex, codes, class tier list 2021, corsair awakening, çıkış tarihi, çar alım satım, çöl rehberi görevi, çapraz platform, class, discord, download, destek, dark knight, depo, dosya kontrolü, deniz yosunu, database, eu, ekşi, en iyi karakter, en güçlü karakter, etkinlik, envanter açma, enerji kasma, easy anti cheat error, e posta değiştirme, foundry, film, fiyat, free, family name, facebook, fughar, fps arttırma, fps arttırma, gameplay, global lab, güncelleme, game, güvenli olmayan sistem dosyası, game engine, guide, gümüş satın al, g-sync, hesap satış, hangi sunucu, hile, hesap silme, hashashin, hangi sunucu 2021, harita, hashashin rehber, mena hesap satış, hesap açma, ışınlanma, ırklar, ısınma sorunu, ındır, muhafız kulesinin mavi ışığı, inci, item satış, inceleme, item, indirme sorunu, isim değiştirme, can i run , jobs, jetina, join guild, jewel embedded stone, jordine, jiggle physics, karakterler, kod, kupon, kaç tl, karakter silme, karakter önerisi, klan, kodları, launcher açılmıyor, launcher, lahn, launcher beyaz ekran, level sınırı, logo, level kasma yerleri, lahn skill build, l currency, mobile en iyi karakter, map, mobile apk, mobile best class 2021, mobile kaç gb, mobile redeem code, nasıl bir oyun, ne kadar, nasıl oynanır, nova, new class, new game, nedir, ninja, türkiye, steam, kaç gb, hesap satış, ekşi, oynanır mı, size of mobile, öğretici, ölen tanrının zırhı, pvp, pvp, ps4, paralı mı, private server, p2w mi, para kazanma, player count, pen takı, p server, remastered, retired nedir, rehber, remastered sistem gereksinimleri, retired açılmıyor, rehber 2021, remastered nedir, sezon karakteri nedir, sistem gereksinimleri 2021, sezon, sunucu seçimi, satılık hesap, sage, şifre kabul etmiyor, şifre oluşturma, şifre alamıyorum, şifre kuralları, şifremi unuttum, şehirler, decker şarjlı matkap, 2. şifre sıfırlama, system req, tr, türkçe, türkiye discord, trailer, tuvala ekipmanları, twitch, tier list, trailer 2019 türkçe dublaj izle, t shirt, t10 horse, uyanış nedir, uyanış görevi, us, underwear, unlock fps, unknowncheats, ultra graphics, unexpected discovery, can u play offline, ücretsiz mi, ücretsiz, ücretlimi, ücretsiz 2021, üzgünüz sayfa yüklenmiyor, indirim, valencia, varagon, vs new world, vaha satıcısı, video, vsync off, yama, yaz sezonu, youtube, yama sorunu, yeni sezon, yaz sezonu 2021, yeni karakter, yorumlar, zoom out, zodiac signs, zendesk, zinc node, zobadi, zero to hero, zoom out xbox

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments