Genshin Impact Sumeru Haritası Sızdırıldı – 3.0 – Tüm Ayrıntılar

Genshin Impact Sumeru Haritası Sızdırıldı – 3.0 – Tüm Ayrıntılar
10/10 - (1 vote)

Genshin Impact’ın 3.0 güncellemesine az bir zaman kaldı. 2.8 güncellemesinin tamamlanmasının ardından büyük bir güncelleme alarak 3.0 versiyonuna geçiş yapılacak. Bu versiyonla birlikte oyuna çok fazla yeni karakter eklenmesinin yanında yeni bir bölge de, Sumeru, eklenecek.

Sumeru bölgesinin 3.0 haritası da sızdırılan bilgiler arasında. Bölgelerden sızdırılan pek çok görselin yanında tam haritayı da artık biliyoruz. İşte ayrıntılı harita şu şekilde:

Işınlanma noktaları ile tam harita

Haritada görüldüğü üzere birçok ışınlanma noktası bulunuyor. Bunun muhtemel iki nedeni olduğunu söyleyebiliriz. Işınlanma noktaları beta sürecinde test ediliyor olabilir, yani beta süreci sonunda az kullanılan ışınlanma noktaları kaldırılacak olabilir veya Sumeru bölgesi çok katmanlı bir yapıya sahip olabilir.

Bölgelerle ve domain’ler ile birlikte tüm harita

Görüldüğü üzere haritada üç domain ve görülmeyen iki boss bulunuyor.

Ayrıca harita Inazuma’da olduğu gibi genişlemeye devam edecek ve bu haritadan da görebildiğimiz üzere haritanın genişleyen kısmı çöl üzerine olacak. Sumeru’nun içinde bulunduğu coğrafyadan dolayı bir çöl bölgesinin olması bekleniyordu. Bu bölge ise şimdilik 3.2 güncellemesi ile gelecek gibi görünüyor.

Tüm dünya haritası

Sumeru bölgesinin çıkışı ile birlikte güncel dünya haritası ise yukarıda gördüğünüz şekilde güncellendi. Bu bölgeden sonra Fontaine’nın çıkacağını biliyoruz. Yani 4.0 güncellemesi ile Fontaine de oyuna eklenecek ama şimdilik bu kadar.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments