Yeni Şampiyon K’Sante – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends

Yeni Şampiyon K’Sante – Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununa gelecek olan yeni şampiyon Nazumah’nın Gururu, K’sante yayınlandı. Shurima bölgesinin uzak bir köşesinde bulunan Nazumah’dan çıkan karakter oyuna ekleniyor. Hadi şampiyonun detaylarından bahsedelim.

Görseller

Splash Görseli

Yetenekler

Pasif – Dauntless Instinct: K’Sante’nin hasar veren yetenekleri, isabet alan rakipleri kısa bir süreliğine işaretler. İşaretli bir düşmana saldırmak, işareti hasar ve maksimum sağlık fiziksel hasarı vermek için tüketir. All Out (R): İşaretli bir düşmana saldırmak, bunun yerine fiziksel hasar ve ek maksimum sağlık gerçek hasarı verir.

Q – Ntofo Strikes: K’Sante silahını savurarak etrafındaki küçük bir alana fiziksel hasar verir ve isabet alan hedefleri kısa süreliğine Yavaşlatır. Bir düşman vurulursa, K’Sante kısa süreliğine bir yük kazanır. 2 yükte, K’Sante bunun yerine düşmanları çeken bir şok dalgası gönderir. All Out (R): Bu yeteneğin bekleme süresi azalır ve artık vurulan hedefleri yavaşlatmaz.

W – Path Maker: Yüklemeye Başla: K’Sante, silahlarını kısa bir süre için defansif olarak yükselterek Durdurulamaz hale gelir ve gelen hasarı azaltır. Serbest Bırakma: K’Sante ileri atılarak, şarj süresine bağlı olarak kısa bir süre boyunca içinden geçtiği düşmanlara azami sağlık fiziksel hasarının, Geri Döndürme’nin ve Sersemletici’nin belirli bir yüzdesini verir. All Out (R): Bu yeteneğin bekleme süresi yenilenir, hasar azaltma artar, şarj süresine bağlı olarak ek miktarda fiziksel hasar verir ve şarj ve atılma hızı iki katına çıkar.

E – Footwork: K’Sante atılarak kısa süreliğine bir kalkan kazanır. Bir müttefike atılırsa, mesafe önemli ölçüde artar ve onlar da Kalkan alır. Bu yetenek sırasında başka büyüler de yapılabilir. All Out (R): Bu yeteneğin atılma hızı artar. Hedeflenen bir yere atılmak menzili artırdı ve duvarların üzerinden geçebilir.

R – All Out: K’Sante, ntofo’larını paramparça ederek fiziksel hasar verir ve bir rakip şampiyonu Geri Teper. Bir duvara çarpan düşmanlar daha fazla fiziksel hasar alır, duvarın üzerinden Geri Tepilir ve kısa bir süre Sersemletilir. K’Sante daha sonra düşmanın arkasından atılır ve uzun bir süre için All Out moduna geçer. All Out (R): K’sante, azami can, ilave zırh ve ilave büyü direncinin belirli bir yüzdesini kaybeder. K’Sante saldırı gücü, omnivamp kazanır ve yeteneklerini dönüştürür.

Çıkış Kostümü

K’Sante iki yeni kostümle çıkış yapıyor. Daha doğrusu prestij versiyonu olan bir kostümle:

Arş Hükümdârı K’Sante

Arş Hükümdârı K’Sante Prestij Versiyonu

Diğer

Resmi karakter geliştirme süreci yazısı için buraya tıklayın.

Şampiyon evren sayfası için buraya tıklayın.

Şampiyon yaşam öyküsü için buraya tıklayın.

İlk hikayesi için buraya tıklayın.

Şampiyon kısa öyküsü: Cesur K’Sante, Shurima’nın kumlarındaki zenginlikleriyle düşmanları imrendiren bir vaha ve yuvası olan Nazumah’yı korumak için devasa canavarlara ve acımasız Yükselmişlere meydan okuyor. Eski yoldaşıyla arası açılınca şehrini yönetmeye layık bir savaşçı olabilmek için başarıdan başka bir şeyi gözetmeyen davranışlarına gem vurması gerektiğini fark ediyor. Yalnızca bu şekilde gururunun pençesinden kurtulabilir ve halkını tehdit eden vahşi canavarları yenmek için gereken bilgeliğe ulaşabilir.

Şampiyon Türkçe seslendirme:

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.
Tüm League of Legends yazılarımızı okumak için buraya;
Tüm oyun haberleri yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments