Udyr Güncellendi – Tüm Skill’ler Kostümler Grafikler | League of Legends

Udyr Güncellendi – Tüm Skill’ler Kostümler Grafikler | League of Legends
10/10 - (2 votes)

Udyr geçtiğimiz sene güncellenmesi istenilen şampiyonlar oylamasında birinci seçilmişti. Bu yıl ise birçok güncelleme yazısından sonra, sonunda tam çıkışını yaptı. İşte karşınızda tamamen yenilenmiş Udyr:

Udyr güncellenmesi en zor olan League of Legends (LoL) şampiyonlarından biri. 4 ayrı formu ona verilen emeği en üst düzeylere çıkarıyor. Ayrıca pek popüler bir şampiyon olmadığı için de arka planda kalıyor. Ancak konsept olarak oldukça dikkat çekici olduğundan da bahsetmek gerek.

Yeni güncelleme ile birlikte şampiyonun konsepti korunmasına rağmen sahip olduğu ruhlar hikaye evrenine geçiş yaptı. Artık Udyr, Freljord tanrılarının ruhlarına dönüşebiliyor. Hadi oyun içi detaylara şimdi geçelim:

Splash Görseli

Yetenekler

Pasif – Ruhani Köprü

Ruh Uyanışı: Udyr, duruşunu değiştiren dört temel yeteneğe sahiptir. Etkin duruşunu ilave etkiler kazanmak için düzenli aralıklarla yeniden kullanarak uyandırabilir. Bu etkinin duruşlar arasında paylaşılan bir bekleme süresi vardır.
Keşişlik Öğretileri: Udyr bir duruşa geçtiğinde ya da bir duruşu uyandırdığında sonraki iki saldırısı saldırı hızı kazanır ve uyanmanın bekleme süresinin bir kısmını iade eder.

Q – Yabani Pençe

Udyr anlık saldırı hızı kazanır ve sonraki iki saldırısı ilave fiziksel hasar verir.
Uyanma: Udyr’in kazandığı saldırı hızı miktarı artar ve sonraki iki saldırısı 6 defaya kadar seken bir yıldırım oluşturur. Bu yıldırım aynı hedefe birden çok kez isabet edebilir ve yalnız hedeflere yüksek miktarda hasar verir.

W – Demir Post

Udyr bir kalkan kazanır ve sonraki iki saldırısı can iyileştirir.
Uyanma: Udyr daha büyük bir kalkan kazanır, sonraki iki saldırısı daha fazla can iyileştirir ve birkaç saniye boyunca azami canının yüzdelik bir bölümünü yeniler.

E – Alaz Hücum

Udyr anlık hareket hızı artışı kazanır. Udyr, bu duruştayken bir hedefe yaptığı ilk saldırıda kısa bir mesafe atılır ve hedefi sersemletir (bu etkinin birim başına bekleme süresi vardır).
Uyanma: Udyr’in kazandığı hareket hızı miktarı artar ve kısa süreliğine kitle kontrolü bağışıklığı kazanır.

R – Kanatlı Kasırga

Udyr yakınındaki düşmanları geçici olarak yavaşlatan ve onlara hasar veren bir kasırga çağırır. Sonraki iki saldırısında kasırgadan hasar dalgası yayılır ve ilave büyü hasarı verir. Uyanma: Udyr kasırgayı serbest bırakır. Kasırga ilave hasar verir ve yakındaki düşmanları takip eder.

Kostümler

Ruh Bekçisi Udyr

Kara Kuşak Udyr

İlkel Udyr

Ben de Hayvanım Udyr

Ejder Kâhini Udyr

Diğerleri

Karakter mini hikayesi: Yaşayan en güçlü ruh gezgini olan Udyr, Freljord’un bütün ruhlarıyla iletişime geçebiliyor. Bunu kimi zaman onlarla empati kurup ihtiyaçlarını anlayarak kimi zamansa ruhsal enerjilerini biçimlendirip kendi ilkel dövüş stiliyle birleştirerek yapıyor. Zihninin diğer ruhların arasında kaybolup gitmesini engellemek için dengeyi yalnızca kendi iç dünyasında aramakla kalmıyor, aynı zamanda dış dünyada da arıyor. Udyr, Freljord’un gizemli topraklarının çatışma ve zorlukların getirdiği olgunlaşmayla güzelleştiğini ve huzurlu durgunluğun devam etmesi için fedakârlıklar yapılması gerektiğini iyi biliyor.

  • Karakter sayfası için buraya tıklayınız.
  • Karakter hikaye sayfası için buraya tıklayınız.
  • Güncelleme yazısı sayfası için buraya tıklayınız.

Yapılan değişiklikler bu kadar. Bu değişikliklerin hepsi şimdilik Açık Beta Ortamı (PBE / Public Beta Environment) için geçerlidir. Birkaç güncelleme sonra normal sunucuya da aktarılacaktır. Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden alınmıştır.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments