The Stanley Parable Epic Store’da Ücretsiz

The Stanley Parable Epic Store’da Ücretsiz
Bu Yazıyı Puanlayın

The Stanley Parable bu haftalığına Epic Store’da ücretsiz. 26 Mart 2020 saat 18:00’a kadar oyunu Epic Store üzerinden edinebilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Normalde 24 TL olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz.

Edinmek İçin

  • Epic Store uygulamasını indirin ve açın.
  • The Stanley Parable oyununu alın.
  • ve indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi

Oyun Türü: komedi, öyküleme, bağımsız, yürüme simülatörü, birinci şahıs, komik, hiciv, psikolojik, dinamik anlatım, macera, keşif, tek oyunculu, birden fazla son, önemli seçimler, kısa, zengin hikaye, atmosferik, sürreal, bulmaca, basit eğlence

Geliştirici: Galactic Cafe

Yayıncı: Galactic Cafe

Çıkış Tarihi: 17 Ekim 2013

The Stanley Parable, bir birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak veya Stanley olmadan oynayacaksın. Bir hikâyeyi takip edeceksin veya etmeyeceksin. Bir seçeneğin olacak veya hiç seçeneğin olmayacak.

Oyun bitecek veya hiç bitmeyecek. Birbirini takip eden çelişkilerle birlikte oyunların işleyiş kuralları sürekli olarak bozuluyor. Bu dünya senin anlaman için yaratılmadı.

Fakat keşfettikçe yavaş yavaş anlamlar çıkarmaya başlayacaksın, paradokslar mantıklı gelmeye başlayacak ve belki de en sonunda güce kavuşacaksın. Oyun seni savaşmaya değil, dans etmeye davet ediyor.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Video card must be 128 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher – *NOT* an Express graphics card).

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments