Mutazione Epic Store’da Ücretsiz

Mutazione Epic Store’da Ücretsiz
Bu Yazıyı Puanlayın

Mutazione bu haftalığına Epic Store’da ücretsiz. 19 Mart 2020 saat 18:00’a kadar oyunu Epic Store üzerinden edinebilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Normalde 32 TL olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz.

Edinmek İçin

  • Epic Store uygulamasını indirin ve açın.
  • Mutazione oyununu alın.
  • ve indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi

Oyun Türü: Macera – bağımsız – zengin hikaye – atmosferik – rahatlatıcı – stilize – kadın karakter – tek oyunculu – 2d – dram – aile dostu – komik – müzik tabanlı procedural generation – tasarım ve illüstrasyon – harika müzik

Geliştirici: Die Gute Fabrik

Yayıncı: Akupara Games

Çıkış Tarihi: 19 Eylül 2019

Küçük kasaba dedikodusunun doğaüstü ile buluştuğu bir mutant pembe dizisi…

MUTAZIONE, ilgi çekici kişisel dramaların da hikâyenin büyük serüven kısmı kadar önemli olduğu, bir macera oyunudur.

Hasta büyükbabası Nonno’ya bakmak için Mutazione’nin tuhaf ve gizemli topluluğuna katılan 15 yaşındaki Kai olarak, Mutazione’yi keşfedin.

Yeni arkadaşlar edinin, müzikli bahçeler yetiştirin, barbekü ve grup geceleri ile tekne gezilerine katılın ve herkesi, her şeyin merkezinde olan tuhaf bir karanlıktan kurtarmak için son bir ruhani yolculuğa çıkın.

100 yıldan fazla bir süre önce meteor “Ay Ejderi” tropikal bir tatil beldesine çarptı. Yaşayanların çoğu ölürken, hayatta kalanlar garip mutasyonlar göstermeye başladılar… Kurtarma görevleri hızla geri çekildi ve mutasyona uğramış ortamda kalanlar, küçük ve yalıtılmış Mutazione topluluğunu kurdular.

Günümüze hızlı bir şekilde gelindiğinde, ölmekte olan büyükbabasının sağlık durumuna yardımcı olmak için Mutazione’ye gelen 15 yaşındaki Kai’yi oynuyorsunuz. Fakat işler göründüğü kadar basit değil… Nonno’nun Kai için başka planları var. Sır ve ihanet kazanları, dost canlısı topluluğun altında kaynıyor; ve Kai rüyasında ürpertici kuş benzeri bir figür görmeye devam ediyor.

Kıyamet gibi bir meteor yağmuruna dayanabilseler de küçük kasabalarında yaşanan drama dayanabilecekler mi?

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.6 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce 700 Series

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments