Goat of Duty Steam’de Ücretsiz

Goat of Duty Steam’de Ücretsiz
Bu Yazıyı Puanlayın

Goat of Duty 31 Mart 2020 Saat 10:00’a kadar steam üzerinden ücretsiz edinilebilir. Normal fiyatı 31 TL olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz.

Edinmek İçin

Siz de edinmek için hemen steam indirin.

Süre geçmeden önce oyunu alın.

Oyun Hakkında Bilgi

Oyun Türü: Erken erişim – Aksiyon – Arena Shooter – Komedi – Komik – Hızlı – Shooter – Meme’ler – Yıkım – Fizik Tabanlı – Tek Oyunculu – Simülasyon – Üçüncü Şahıs – TPS – Harika Müzik – Kara Komedi – Basit Eğlence – Eşli – Bağımsız – Vahşet

Geliştirici: 34BigThings srl

Yayıncı: Raiser Games

Çıkış Tarihi: 10 Temmuz 2019

Uzak geleceğin zalim karanlığında, yeryüzünde bir tek keçiler varlıklarını sürdürüyor.

Her şey o korkunç nükleer kazayla başladı… Keçilere; güçlü toslamaları, yükseğe zıplama yetenekleri ve kulakları sağır eden melemelerinin yanında sahipleri olan insanları kolayca alaşağı edecek bir zekâ da bahşedildi. Dur ya, öyle olmamıştı. Aslında keçiler daha en başından zekiydi; fakat başparmakları yoktu, o yüzden de insanlığın robotları geliştirmesi için sabırla beklediler. Böylelikle onlar da… Hayır ya, böyle de değildi. Alternatif bir evrende, keçiler kudretli savaşçılardır…

İyi tamam, itiraf ediyoruz. Bu oyunda hikaya falan yok. Sen bir keçisin. Tepeden tırnağa (yani bu durumda toynağa) kadar zırhlanmışsın. Seni öldürmek isteyen başka keçiler var. Bu kadar basit işte. Durm! Koş ve keçiliğini melet.

Goat of Duty, hızlı ve hararetli bir çok oyunculu nişancı oyunu ve bilmen gereken tek şey bu. Boş yapmıyoruz! Karmaşık akıl oyunlarında usta olmana, farklı karakterleri öğrenmene, becerilerini eşzamanlı kullanmana, stratejik bir takım çalışmasına gerek yok… Yalnızca şeytani savaş alanları, güçlü silahlar ve soluksuz aksiyon var. E tabii bir de saçma sapan şakalar, çılgın keçi kostümleri (kendi aramızda goatstume dediğimiz görünümler) ve arkadaşlarını gönlünce troll’lemene yardımcı olacak keçi mekanikleri olacak!

Keçiler. Diğer keçilerle savaşan zırhlı bir keçisin. Bundan iyisi can sağlığı!

2 ila 10 keçi arasında geçebilen çok oyunculu kıran kırana ölüm maçlarında yerini al.

Hızlı oynanış tarzı: Ne de olsa keçiler hızlı ve çevik yaratıklar. Ne var ne yok üzerine tırmanabilir, çok yükseklere zıplayabilirler.

Eski tip, saf nişancı deneyimi: Düşmanlarına karşı sadece sen ve becerilerin!

Çılgın keçi kostümlerini kuşan, keçi gibi dans et ve arkadaşlarını troll’le, savaşta onları melettiğine pişman olsunlar!

Dört çok oyunculu mod: Klasik free-for-all, Çilginlik, sürü savaşları (veya insanlar için team deathmatch) ve yepyeni bir mod: çılgın Fus Ro Arena

Farklı oyun tarzlarıyla sayısız çılgın haritayı keşfet: Fütürist bir çiftlikte evindeymiş gibi rahat et, uzak gezegenlerdeki dağları keşfe çık, kuzuların çölünü geç, korku kuyusunda tüyler ürpertici dehşetle yüzleş, uzay istasyonundan uzaklara sürüklen veya orta çağ köyünde akıllara durgunluk veren saçmalıklarla karşılaş. Daha pek çok macera da cabası!

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: i3 2.6Ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel Graphics Pro 580 (or equivalent)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments