Control Epic Games Store Üzerinde Ücretsiz

Control Epic Games Store Üzerinde Ücretsiz
Bu Yazıyı Puanlayın

Control bu haftalığına Epic Games Store’da ücretsiz. 17 Haziran 2021 saat 18:00’a kadar oyunu Epic Store üzerinden edinebilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Normalde 159 TL olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz.

Edinmek İçin

  • Epic Store uygulamasını indirin ve açın.
  • İki aşamalı kimlik doğrulamayı etkinleştirdiğinizden emin olun. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.
  • Control oyununu alın.
  • ve indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Kalan Süre

-626Gün -18Saat -42Dakika 00Saniye

Oyun Hakkında Bilgi

Oyun Türü: Aksiyon, Macera, Kadın Karakter, Doğaüstü, Üçüncü Şahıs, Bilim Kurgu, Zengin Hikâye, Atmosferik, Korku, TPS, Tek Oyunculu, Sürreal, Psikolojik Korku, Metroidvania, Nişancı, Açık Dünya, Şiddet, Epik, Zor, Çıplaklık

Geliştirici: Remedy Entertainment

Yayıncı: 505 Games

Çıkış Tarihi:  Ağustos 2020

New York’taki gizli bir büro, dünya dışı bir tehdit tarafından istila edilince, yeni Müdür olarak Control’ü ele almak için başa geçtin.

Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğaüstü 3. şahıs aksiyon macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken bir yandan da doğaüstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanızı gerektiriyor.

Control, Jesse Faden’ın hikâyesini ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına cevap arayışını konu alıyor. Tıpkı Control dünyasının olduğu gibi Jesse’nin yolculuğunda karşılaştığı dostlarının da kendi hikâyeleri var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışırken gizli deney ve sırları keşfeder.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4690 / AMD FX 4350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 42 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Additional Features: Widescreen support 21:9 / Remappable controls / Uncapped frame-rate / G-Sync / Freesync support

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments