Herhangi Bir NPC Nasıl Bulunur – Black Desert Online

Herhangi Bir NPC Nasıl Bulunur – Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Özellikle yeni başlamışsanız Black Desert Online oyununun devasa haritasında kaybolmanız oldukça muhtemel. Belki de görev gereği gitmeniz gereken NPC’yi kaybettiniz. Yolunuzu yeniden bulabilmek veya aradığınız NPC’yi bulmak için oldukça kolay bir yöntem de var tabi ki.

Eğer siz de kaybolduysanız veya bir npc’yi arıyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Ekranınızın sol üstünde bulunan büyüteç sembolüne tıklayın.

Ve burada aradığınız NPC türünü seçin. Bir ahır çalışanı veya ticaret sorumlusu veya tamirciye veya siz ne istiyorsanız tıklayarak en yakınınızdaki bu işten sorumlu NPC’ye koşun. Ama istediğiniz NPC sizden daha uzak bir yerde mi? Eğer aradığınız NPC’nin bulunduğu bölgeyi biliyorsanız:

Burada yer alan bölgelerden birini seçip o bölgeye gidebilirsiniz.  Peki, yaptığı işi veya bölgesini bilmediğiniz bir NPC arıyorsanız? Sadece ismini bildiğiniz bir NPC aramak için:

Görselde yer alan arama çubuğunun bulunduğu yere aradığınız NPC’nin ismini yazarak yerini bulabilirsiniz. Hemen “T”ye basarak ona doğru koşun.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments