Enerji Potu Nasıl Elde Edilir | Black Desert Online

Enerji Potu Nasıl Elde Edilir | Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Black Desert Online oyununda enerjinizi yenilemenin birkaç yolundan biri enerji potu içmektir. Enerji potu ise nasıl yapıldığı bilindikten sonra elde etmek çok kolay.

Öncelikle şunları belirtelim, Enerji potları 10, 20, 30 ve 50 enerji yeniler ve 10 dakikada bir içilebilir. Hepsini alabileceğiniz yer ise NPC Alustin’dir. Peki NPC Alustin nerede ve enerji potunu nasıl alacaksınız?

NPC Alustin

NPC Alustin’i nasıl bulabilirsiniz: NPC Alustin farklı yerlerde bulunuyor. Onu bulmanın en kolay yolu ise NPC arama kısmına ismini yazmak ve yanına koşmaya başlamak. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için küçük bir yazı hazırladık. “Herhangi Bir NPC Nasıl Bulunur

NPC Alustin’i bulduktan sonra tek yapmanız gereken onunla enerji takası yapmak. Enerji takası yapmak için de doğal olarak enerjiniz olması gerekir. Ancak unutmayın sizden alacağı enerji verdiğine göre çok fazla olacaktır.

Hemen yazalım:
49 enerji karşılığı Enerji Potu (Küçük),
99 enerji karşılığı Enerji Potu (Orta),
149 enerji karşılığı Enerji Potu (Büyük),
199 enerji karşılığı Enerji Potu (Ekstra Büyük) alabilirsiniz.

Eğer belirtilen miktarlarda enerjiniz varsa Alustin’le “R” tuşuna basarak etkileşime girin. Takas seçeneğine tıklayın ve enerjinizi verin. Size aldığı enerjiye karşılık Enerji Potu verecektir.

Bilmeyenler için küçük bir not: Enerji ekranın sol üstünde bulunan kol simgesinin yanında yer alan sayılardır (aşağıda da görebilirsiniz). Bu sayılardan solda yer alanı mevcut enerjiyi, sağda yer alan enerji üst limitini gösterir.

kelime bulutu: enerji potu nasıl elde edilir, enerji potu nasıl üretilir, enerji potu nasıl yapılır, black desert online, black desert enerji potu,

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments