Bedava SSR Karakter Nasıl Alınır | Tower Of Fantasy

Bedava SSR Karakter Nasıl Alınır | Tower Of Fantasy
10/10 - (1 vote)

Tower Of Fantasy oyununda yeni başladığınız zaman bedava bir SSR karakter, silah alabiliyorsunuz. Ayrıca bu karakteri kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Peki bedava SSR karakter nasıl alınır. Hemen kısaca anlatalım.

Oyunda belli bir seviyeye geldikten sonra ödüller sekmesi açılacak. Bu sekmede yeni gelen ödülleri (Newcomer Event) altında farklı görevleriniz bulunuyor. Oyuna giriş yapma, hazine toplama gibi görevleri yaparak puan biriktiriyorsunuz. 700 puan biriktirdiğinizde ise bedava SSR karakter, silah kutusunu alabiliyorsunuz.

Ardından tek yapmanız gereken sırt çantanıza (backpack) gidip SSR kutusunu kullanmak. Kutuyu kullandığınızda istediğiniz karakter, silahı seçmenizi sağlayan ekran açılacak. Buradan istediğiniz karakteri seçerek bedava karakter, silahınızı hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Ayrıca oyuna yeni başladığınızda gacha sisteminin 30. special order ve 80. special order’ınız kesinlikle SSR karakter, silah olacaktır. Bu sayede çok kısa sürede 3 SSR karakter elde edebilirsiniz. Daha sonraki seferlerde ise 80. special order’ınız SSR karakter olmaya devam edecektir.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Tower of Fantasy rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Tower of Fantasy yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments