Smite Ücretsiz Starter Bundle ile Birlikte Epic Games Store’a Geldi

Smite Ücretsiz Starter Bundle ile Birlikte Epic Games Store’a Geldi
Bu Yazıyı Puanlayın

MOBA (Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası / Multiplayer Online Battle Arena) oyunlarına üçüncü şahıs bakış açısıyla giriş yapan, birçok millet mitolojisinden tanrıları kontrol ettiğimiz Smite oyunu artık Epic Games Store üzerinde. Epic Games Store’a gelmesiyle birlikte Smite Epic Starter Bundle ücretsiz.

Eğer League of Legends veya Dota 2 gibi MOBA oyunlarını seviyorsanız Smite oyununu da bir şans vermenizde yarar var. MOBA oyunlarına getirdiği ilginç mekanik ile kendine has bir oynanış sunuyor. Ayrıca mitolojik bir tanrıyı yönetmek de oldukça zevkli olabiliyor.

Tabi merak ettiğiniz kısım ücretsiz paket ise paketin içinde 5 tanrı, 5 kostüm ve 5 ses paketi bulunuyor. Hemen almak için buraya tıklayın. Ayrıca oyunun kendisi de ücretsiz. Hemen hesabınıza ekleyip indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgiler

Smite Epic Games Store Adresi

Açıklama: Tanrıların Savaş Alanı SMITE’ta 35 milyondan fazla oyuncuya katıl! Thor’un çekicini savur, Medusa gibi düşmanlarını taşa çevir ya da 100’da fazla mitolojik ikondan birini seç. Bir Tanrı ol ve bugün ÜCRETSİZ oyna!

Tanrıların Savaş Alanı’na gir
Dünyanın en popüler aksiyon çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası SMITE’ta 35 milyondan fazla oyuncuya katıl. Bir mitin efsanesi ol, Tanrıların Savaş Alanı’na gir ve şimdi ÜCRETSİZ oyna!

100’den fazla Tanrı
Her tanrının eşsiz stratejisini, efsanevi silahını ve yeri sarsan güçlerini açığa çıkar. Zeus olarak düşmanlarının üzerine şimşek yağdır, Loki gibi gölgelerden çıkıp düşmanlarını katlet ya da Maymun Kral Sun Wukong olarak düşmanlarını dönüştür ve şaşırt.

Eşsiz Bakış Açısı
Diğer MOBA’ların aksine SMITE, üçüncü şahıs kamera ile seni doğrudan savaş alanına sokar. Kör nokta pusularından hedefli atışlara kadar bir dizi strateji seni bekliyor.

İlahi Ol
Daha önce hiç savaş arenasında oynamadın mı? Endişelenme. Otomatik satın alma, otomatik seviye ve ölüm maçı tarzı Arena modu ile ilahi MOBA aksiyonuna hemen dalacaksın. Temellerde ustalaş ve sonra SMITE’ın büyüyen rekabetçi dünyasına giriş yap!

Geliştiren: Titan Forge Games

Yayıncı: Hi-Rez Studios

Oyun türü: MOBA, Rekabetçi, Çok Oyunculu.

Sistem Gereksinimleri:

Minimum
İşletim Sistemi
Windows 7 64-bit veya üzeri
İşlemci
Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz
Bellek
4 GB
Depolama
30 GB
Ekran Kartı
Nvidia GeForce 8800 GT

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments