Sezon Sunucusu Geldi – Sezon Karakteri Nasıl Açılır | Black Desert Online

Sezon Sunucusu Geldi – Sezon Karakteri Nasıl Açılır | Black Desert Online
Bu Yazıyı Puanlayın

Black Desert Online oyununa sezon sunucusu geldi. Çok hızlı bir şekilde gelişebileceğiniz bu sunucuda birbirinden kuvvetli ekipmanları da elde edebileceksiniz. Ancak siz de sezon karakterini nasıl açacağınızı bilmiyorsanız hemen kısaca bahsedelim.

Sezon karakterini açmak çok basit. Sadece yeni bir karakter açın ve karakteri açarken onu sezon karakteri olarak belirleyin. Ancak eğer yeni karakter oluşturma hakkınız yoksa oyun size yeni karakter açma hakkı vermeyecek.

Böyle bir durumda ise eski karakterlerinizden birini silerek veya yeni karakter slotu satın alarak yeni bir karakter açabilirsiniz. Güncel fiyat ile yeni bir karakter slotu yaklaşık 10 liraya denk geliyor. Eğer bu parayı vermek istemiyor ve yeriniz yoksa yapabileceğiniz tek işlem eski karakterlerinizden birini silmek olacaktır.

Eski bir karakterinizi karakter seçim ekranında sağ aşağıda bulunan karakteri sil seçeneği ile silebilirsiniz. Ancak silme işlemi 1 gün sürer ve bu süre içerisinde iptal edilebilir. Ki bu aynı zamanda bu süre içerisinde eğer başka yeriniz yoksa yeni bir karakter açamazsınız demektir.

Bir günün ardından yeni karakter açabilir ve onu sezon karakteri ilan edebilirsiniz. Basit bir bilgi olmasına rağmen ihtiyaç duyulabileceğini düşündüğüm böyle bir yazıyı yazma gereği duydum. Umarım size de yardımcı olmuştur.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments