New World Level Kasma Rehberi | Hızlı Seviye Atlama

New World Level Kasma Rehberi | Hızlı Seviye Atlama
Bu Yazıyı Puanlayın

Seviye Geliştirme oyuncuların ilk hedeflerinden biridir. New World level kasma rehberi ile sizlere oyunda en pratik seviye kasma yöntemlerinden biri olan şehir görevlerini anlatacağım.

Oyunda en etkili seviye kasma yolları için genelde seviyenizi yükseltip zindanlara girmeniz gerekir ama o aşamaya kadar ve o aşamada çok daha pratik, etkili ancak masraflı bir yolu sizlerle paylaşacağım. Şehir görevleri her şehirde ana tabelada bulabileceğiniz çeşitli görevlerden oluşur. Buradan keşif, av, üretim ve toplama görevleri alıp karşılığında şehir puanı, xp ve para alabilirsiniz.

En etkili yöntemde özetle yapmanız gereken sadece ürün isteyen görevleri almanız. Görevleri pazardan alacağınız ürünlerden hızlıca tamamlayıp azot kullanarak diğer şehirlere ışınlanıp seri şekilde aynı yöntemi buralarda kullanacaksınız. Paranızı hızlı harcayacaksınız ancak ileride zaten zindanlardan bu parayı hemen toparlayacaksınızdır. Aşağıda yöntemin detaylı uygulamasını bulabilirsiniz:

NEW WORLD zırh ve silah yazımızın sonuna geldik

Tüm NEW World yazıları için buraya tıklayabilirsiniz.

New World Anahtar Kelimeler: new world map, new world server status, new world twitter, new world maintenance, new world database, new world server, new world gold satış, new world builds, new world forum, new world amazon, new world attributes, new world azoth, new world amrine, new world axe build, new world azoth farm, new world amrine tuning orb, new world açık beta, new world steam, new world mmorpg, new world bow build, new world best builds, new world best tank build, new world best weapons

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments