New World Hızlı Tracking & Skinning Seviyesi Kasma

New World Hızlı Tracking & Skinning Seviyesi Kasma
Bu Yazıyı Puanlayın

New World oynarken çeşitli toplamai işleme ve üretme mesleklerini geliştirmeye ihtiyaç duyarsınız. Bu rehberimizde size hızlı şekilde nasıl New World Tracking & Skinning seviyesi geliştirebileceğinizi anlatacağım.

Özetle ilk olarak bir bıçak üretmeniz lazım bunu taş ya da demirle yapabilirsiniz ama en azından az demir toplayıp bir demir bıçak üretmenizi tavsiye ederim. Hindi tavşan gibi basit şeyler kesebilirsiniz başlangıçta ama sonra hemen kurt bölgelerine gitmelisiniz. Buralarda sayısız kurt olduğundan hızla 40 seviyeye doğru deri toplayın sonra da aşağıda ki videoda da gösterdiğimiz LYNX (sarı kaplana benzeyen hayvan) olan bölgelere gidip inanılmaz hızlı şekilde seviye atlamaya devam edebilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum.

NEW WORLD racking & Skinning kasma yazımızın sonuna geldik

Tüm NEW World yazıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: new world map, new world server status, new world twitter, new world maintenance, new world database, new world server, new world gold satış, new world builds, new world forum, new world amazon, new world attributes, new world azoth, new world amrine, new world axe build, new world azoth farm, new world amrine tuning orb, new world açık beta.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments