New World Hızlı Odunculuk Kasma ve İdeal Odun Yeri

New World Hızlı Odunculuk Kasma ve İdeal Odun Yeri
Bu Yazıyı Puanlayın

New World Logging toplama mesleği bir çok yerde sadece bir baltaya sahip olarak yapabileceğiniz kolay bir meslektir. Peki nasıl başlangıçta hızlıca seviye geliştirilir ve nerede en iyi odun toplayabiliriz? Bu yazımızda bunalra cevap bulacağız

Odunculuk için demir balta yeterli olacaktır ilk 100 seviyeye geliştirene kadar ama ilk fırsatta çelik baltaya da geçebilirsiniz. Her yerde ağaç olduğu doğru ama size en iyi ağaç bölgesini aşağıdaki videoda paylaştık. İlk 50 seviyede yaşlı ağaçları toplayamayacaksınız o yüzden hiç onlara giderek zaman kaybetmeyin. Yaşlı ağaçları üstlerinde ki geniş yara izlerinden de anlayabilirsiniz. Odunculuk en az çeşide sahip kaynaklardandır o yüzden bolca aynı ağaçtan kesmeniz gerekecek.

NEW WORLD logging yazımızın sonuna geldik

Tüm NEW World yazıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: new world map, new world server status, new world twitter, new world maintenance, new world database, new world server, new world gold satış, new world builds, new world forum, new world amazon, new world attributes, new world azoth, new world amrine, new world axe build, new world azoth farm, new world amrine tuning orb, new world açık beta.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments