NEW WORLD Coconut Nereden Bulunur?

NEW WORLD Coconut Nereden Bulunur?
Bu Yazıyı Puanlayın

NEW WORLD Coconut (Hindistan cevizi), aşçılıkta ve mutfakta kullanmanız gereken önemli bir kaynaklarından biridir. Coconut Karmaşık tariflerde kullanılır ve bulması zor olabilir. Bu yazımızda Coconut kaynağını nerede bulabileceğinizi detaylarıyla anlatacağım.

Ne yazık ki, Coconut doğal olarak New World’de ortaya çıkmaz. Onları bulmanın tek yolu, onları dünyanın her yerinde bulabileceğiniz tedarik kasalarından veya sandıklardan toplamaktır. Yalnızca belirli bir bölgede olurlar, bu nedenle Weaver’s Fen, Windsward veya Restless Shore’da tedarik kasaları bulabilirsiniz.

Yeni Dünya’da rastgele ortaya çıkan yiyecek kaplarını toplayın. Onları genellikle küçük kulübelerin, terk edilmiş yerleşim yerlerinin veya yozlaşmış düşmanların dolaştığı yerlerin yanında bulabilirsiniz. Buccaneer Creek, Buccaneer Falls veya Nyhart’s Anchorage in First Light gibi.

Özellikle Coconut arıyorsanız, Weaver’s Fen, Windsward ve Restless Shore, onları aramak için en iyi yerlerdir. Bu kasaları toplarken bir mutfak üretim masasında kullanabileceğiniz başka eşyalar bulma şansınız da var.

NEW WORLD Xoconut Nereden Bulunur yazımızın sonuna geldik.

Tüm NEW World yazıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments