Bandle Şehri Tanıtım Animasyonu Çıktı | Legends of Runeterra

Bandle Şehri Tanıtım Animasyonu Çıktı | Legends of Runeterra
Bu Yazıyı Puanlayın

Legends of Runeterra oyununa gelecek olan yeni bölge, Bandle Şehri’nin tanıtım animasyonu çıktı. Ava isimli bir izci yordle’ın maceralarını anlatan bu animasyon aslında sadece bir ilk bölüm.

Legends of Runeterra’nın yeni büyük güncellemesi 25 Ağustos’ta gelecek. Bu güncelleme ile birlikte 189 yeni kart ve yeni bölge, Bandle Şehri, oyuna eklenecek. Bu bölgenin en belirleyici özelliği ise daha önceki yazılarımızda tahminde bulunduğumuz gibi çift bölgeli kartlar.

Yani artık Bandle Şehirli olan Teemo ve Heimerdinger aynı zamanda hala Piltover&Zaun’lu , Lulu aynı zamanda hala Ionia’lı ve Fizz aynı zamanda hala Bilgewater’lı. Bu özellik ise elbette kart seçiminde farklı mekaniklere imkan sağlıyor.

Bunun dışında videoda gördüğümüz şampiyonların oyuna gelecek olma ihtimalleri oldukça yüksek. Ki bunlar: Veigar, Ziggs, Senna, Sion, Xerath ve Caitlyn. Ayrıca Yuumi’nin de bunların arasında olması mümkün. Muhtemelen gelecek olan diğer güncellemelerle geri kalan tüm yordle karakterleri de oyuna eklenecektir.

Güncelleme yazısını okuma için buraya,
Tüm Legends of Runeterra yazılarımızı okumak için buraya,
Tüm League of Legends yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments