Yeni Şampiyonlar, Mundo ve Udyr Güncellemeleri, Hikayede İlerleme | League of Legends

Yeni Şampiyonlar, Mundo ve Udyr Güncellemeleri, Hikayede İlerleme | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends Nisan 2021 Şampiyon Yol Haritası yayınlandı. Yol Haritası ile birlikte kara sis Runeterra evreninde daha da ilerledi. Viego’nun ardından Gwen’in de hikayeye katılması ile işler daha da ilginçleşiyor.

Mundo güncellemesi ise neredeyse bitmek üzere. Ancak söylenilene göre kostüm sayısı fazla olduğu için biraz daha zaman alacakmış.

Mundo’nun yeni güncellemesi ile birlikte unuttuğu “doktor” temasına daha çok sahip olacağından bahsediliyor. Ancak yine de deli olacak, merak etmeyin. Ayrıca tamamlanmış bir kostümü de var şu an.

Ve son olarak efsanevi kostümünün yeterince gelişmesi için eğlenceli animasyonlar da hazırlanmış.

Yeni Şampiyonlar

Işık Muhafızı “Sokak Çocuğundan Muhafıza”

Yeni Işık Muhafızı şampiyon için şöyle bir görsel paylaşıldığını öncelikle belirtmemiz lazım.

Bu yeni şampiyonun tarzı orta koridorda da oynayabilecek bir nişancı. Yani Lucian, Tristana veya Corki gibi. Ancak bu şampiyonlardan farklı olarak orta koridorda oynanmasının asıl amaç olduğundan da bahsediliyor. Harita üzerinde hızlıca dolaşmanız bu iş için en önemli özelliklerden biri elbette.

Kasvetli Yordle “Bazen Hayat Can Sıkıcı Olabilir”

Normalde orta koridor büyücü olacağı için daha erken çıkması planlanan bu karakterin kendine has bir yeteneği olduğu için çıkış sırası değiştirilmiş. Ayrıca yazıdan anlaşıldığına göre hareketli şampiyonları durdurma gibi bir yeteneği olması mümkün. Bu Poppy’nin yeteneğine benzeyebilir elbette veya tamamen farklı da olabilir.

Işık muhafızı gibi, bu şampiyonun da Viego’nun hikayesinde önemli bir etkisi olacak. Ancak tarzından dolayı Viego’ya yardımcı olacak olması da muhtemel.

Ve son olarak bu senenin nişancı şampiyonu ile ilgili elimizde sadece aşağıdaki gif var.

Şampiyonun Mundo rework’unun bir öncesinde veya bir sonrasında yayınlanma ihtimali oldukça fazla, bakalım neler olacak.

Udyr Güncellemesi

Udyr geçtiğimiz oylamanın sonucunda en çok değiştirilmek istenen şampiyon oldu. 2022’ye kadar güncellenmesi planlanan Udyr için bazı konseptler de yayınlandı.

Yeni yol haritası yazısını Riot Games’ten okumak için buraya bakabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments