Yeni Şampiyon Renata Glasc- Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends

Yeni Şampiyon Renata Glasc- Tüm Bilinenler ve Detaylar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununa gelecek olan yeni şampiyon Kimya Baronesi, Renata’nın yeteneklerini görebileceğimiz Şampiyon Önizlemesi paylaşıldı. Agresif bir destek şampiyonu olacak Renata hakkında bilinen tüm detaylar aşağıda.

Görseller

Splash Görseli
Giriş Ekranı Görseli
Şampiyon İkonu
Oyun İçi Görüntü

Yetenekler

Pasif – Nüfuz:

Renata Glasc’ın normal saldırıları rakipleri işaretler ve ilave hasar verir. Renata’nın takım arkadaşlarının verdiği hasar işareti tüketerek fazladan hasar verir.

Q – Tokalaşma

Renata Glasc robot kolundan bir atış yaparak isabet alan ilk rakibi sabitler. Yeteneği yeniden kullanıp rakibi hedef yöne savurarak isabet alan rakiplere hasar verir ve savrulan hedef şampiyonsa onları sersemletir.

W – Kurtarma Paketi

Renata Glasc bir takım arkadaşına veya kendisine zamanla artan saldırı hızı ve rakiplere doğru ilerlerken hareket hızı kazandırır. Takım arkadaşı bir rakip şampiyonu alt ederse güçlendirme süresi sıfırlanır. Takım arkadaşı Kurtarma Paketi etkinken katledilirse canı tamamen dolar ama 3 saniye içinde yeniden tükenecek şekilde yanmaya başlar. Takım arkadaşı canı tükenmeden önce bir şampiyonu alt ederek yanma etkisini durdurabilir.

E – Avantaj Programı

Renata Glasc üstünden geçtiği takım arkadaşlarına kalkan kazandıran, rakiplere hasar veren ve onları yavaşlatan kimyasal roketler gönderir. Ayrıca roketler etkilerini kullanım halinde Renata’nın etrafına ve azami menzile ulaşıp patladıklarında kendi çevrelerine de uygular.

R – Usulsüz Devralma

Renata Glasc rakiplerin delirerek saldırı hızı kazanmalarına ve etraflarındaki tüm hedeflere normal saldırı yapmalarına yol açan kimyasal bulutları gönderir. Delirtme etkisi altındaki rakipler sırayla kendi takım arkadaşlarına, tarafsız birimlere, Renata Glasc’ın takımına ve son olarak Renata Glasc’a saldırmaya öncelik verir.

Çıkış Kostümü

Amiral Glasc

Splash Görseli
Oyun İçi Görüntü

Diğer

Glasc’ın kısa hikayesini Türkçe bir şekilde buradan okuyabilirsiniz.

Uzun hikayesini ise buradan okuyabilirsiniz.

Resmi Vex Yetenek Tanıtımı yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Seslendirme (ingilizce):

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.
Tüm League of Legends yazılarımızı okumak için buraya;
Tüm oyun haberleri yazılarımızı okumak için buraya tıklayın.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments