Yeni Şampiyon Gwen’in Tanıtım Videoları Çıktı | League of Legends

Yeni Şampiyon Gwen’in Tanıtım Videoları Çıktı | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

Kutlu Terzi Gwen’in tanıtım videosu ve şampiyon oynanış videosu yayınlandı. Hala yetenekleri tam olarak kesin olmasa da karakter hakkında detaylı bilgiye sahibiz.

Önceden Isolde olacağını düşündüğümüz yeni karakter, Isolde tarafından dikilmiş, Isolde’nin ruhunun bir parçasını almış bir oyuncak bebek çıktı. Ne demek istediğimizin daha iyi anlaşılması için hemen Gwen Önizleme videosuna bakalım.

Gwen Önizleme videosunun üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra ise Şampiyon Oynanış Videosu yayınlandı. Şampiyonun yeteneklerinin hangileri olduğunu tam olarak söylemese de neler olduğunu anlamak için yeterli bilgiye sahibiz gibi görünüyor.

Oldukça hareketli bir şampiyon olacağını gösteren Gwen bildiğimiz kadarı ile üst koridor, büyücü şampiyonu olacak. Bu tarzda benzer şampiyonlara örnek vermek gerekirse muhtemelen en iyi örnek, pek Gwen kadar hareketli olmasa da, Rumble olacaktır. Benzer şekilde Mordekaiser de, biraz daha tank dizilimine kayabiliyor olsa da, iyi bir örnek olabilir.

Şampiyon ile ilgili daha geniş bilgi muhtemelen ilerleyen günlerde açıklanacaktır. Videoda muhtemelen tüm yetenekleri görmüş olsak da, hangi yeteneğinin ultisi, hangi yeteneğinin pasifi olduğunu anlamak çok zor. Bu bilgiyi de yakın zamanda öğreneceğiz gibi.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments