Yeni Kostüm Oylaması ve 2021’de Gelecek Kostümler | League of Legends

Yeni Kostüm Oylaması ve 2021’de Gelecek Kostümler | League of Legends
10/10 - (1 vote)

Bu yıl hangi şampiyonlar için kostümler çıkacağı açıklandı. Yeni kostüm serilerinin geleceği ve mevcut serilerin genişletileceğinden bahsedildi. Peki, neler geliyor?

Öncelikle bu yıl şampiyon gelecek kostümler temelde şöyle: Fiddlesticks, Tahm Kench, Corki, Camille, Galio, Lulu, Nautilus, Wukong, Nunu, Sejuani, Rumble, Yuumi, Twitch, Vayne, Blitzcrank ve Caitlyn. Ancak toplamda 140 civarı kostüm gelmesi planlanmakta. Yani daha fazla şampiyon da mevcut.

Ayrıca KOD ADI ve Savaş Akademisi temaları da geri dönüyor. Diğer taraftan şubat ayında ise 2057 boğa yılında geçen Ay Canavarı kostümleri gelecek.

Ay Canavarı Jarvan IV
Ay Canavarı Alistar
Ay Canavarı Fiora

Ayrıca yılın ikinci teması ise bilimkurgu dünyasında geçen Uzayın Rengi olacak. Bu temada üç kostüm konsepti ise şu şekilde:

Ayrıca diğer bir tema oyuncuların oylamasına sunuldu. Bu temalar Canavar Terbiyecileri, Kazanova 2.0 ve Suç Şehri Kâbusu:

Canavar Terbiyecileri: şampiyonların Runeterra’daki kuvvetli yaratıkların gücünden faydalanarak riskli turnuvalarda birbirleriyle mücadele ettiği bir dünya.

Kazanova 2.0: Kuvvetli iksirleri sıra dışı yetenekler bahşettiği bir dünyada iki rakip kulüp, gücü ele geçirmeye çalışıyor. Bu, şampiyonların hak ettiğini düşündüğü şeyleri geri almak için birlikte çalıştığı zarafetle dolu bolluğun modern noir tarzıyla buluştuğu bir dünya.

Suç Şehri Kâbusu: suçun hüküm sürdüğü Valoran Şehri’ne odaklanmakta. Burada gerçekleşen bir çete savaşı, karanlık ve korkutucu bir hal alıyor ve gizemli biri, güce aç kişileri kadım bir kötülükle tanıştırıyor.

Siz de en beğendiğiniz temayı hemen istemci üzerinden oylayabilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments