League of Legends 2021 Oylama Sonuçları Açıklandı

League of Legends 2021 Oylama Sonuçları Açıklandı
Bu Yazıyı Puanlayın

Riot Games yılın başında League of Legends oyuncularına hangi şampiyon güncellensin ve hangi kostüm temasını istiyorsunuz şeklinde iki soru sormuştu. Bu sorular sonucunda Udyr şampiyonu büyük bir farkla en çok güncellenmesi istenen şampiyon oldu. Ayrıca tüm dünya sonuçlarında önde çıkan Suç Şehri Kabusu ve Çin sonuçlarında önde çıkan Kazanoza 2.0 kostüm serileri önümüzdeki yıl göreceğimiz seriler olacak.

Şampiyon Oylaması

Geçtiğimiz oylama sonucunda Volibear ve Fiddlesticks’in birbirine yakın oylama sonuçları nedeniyle iki şampiyona da güncelleme gelmesinin ardından bu yıl Udyr yüksek farklı oylamada birinci geldi.

En yakın oran olan Shyvana’nın bile oylarını ikiye katlayan Udyr önümüzdeki yıl güncellenen şampiyon olacak. En eski şampiyonlardan biri olan Udyr için yeni görseller paylaşılmaya başladı bile:

Udyr, birbirinden farklı hayvanların ruhlarına bürünen bir şaman olarak oldukça ilginç bir temaya sahip. Nasıl bir değişiklik olacağını görmek, oldukça heyecanlı olabilir.

Kostüm Oylaması

Udyr da olduğu gibi Suç Şehri Kabusu kostüm serisi de açık ara farkla birinci oldu. Ancak, Udyr’ın aksine tüm bölgelerde üstünlüğü elinde tutamadı. Çin bölgesinde Kazanova 2.0 serisi küçük bir farkla kazanan oldu.

Bu sonuçlar nedeniyle önümüzdeki dönemde Suç Şehri Kabusu ve Kazanova 2.0 kostüm serileri oyuna gelecek. Bu kostümler tahmini olarak temmuz ve eylül ayları arasında çıkacak. Güncellemeler ise yıl ortasında paylaşılacak.

Son olarak oy sonuçları ile ilgili daha detaylı bilgileri görmek için buradan haber yazısına gidebilirsiniz. Ayrıca diğer League of Legends haberlerini okumak için buraya gidebilirsiniz.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments