Gwen Çıktı, Tüm Ayrıntılar | League of Legends

Gwen Çıktı, Tüm Ayrıntılar | League of Legends
Bu Yazıyı Puanlayın

League of Legends oyununun yeni şampiyonu Kutlu Terzi, Gwen Çıktı. Solo/üst koridor, büyücü şampiyonu olacak yeni karakter şu an PBE’de. Birkaç hafta içinde de normal sunuculara gelecektir.

Gwen, Mahvolmuş Kral temasında gelecek olan Viego’dan sonraki 2. şampiyon. Bu temada bu yıl içinde iki şampiyon daha gelecek. Mahvolmuş Kral’ın karısının ruhunun bir parçasına sahip olan Gwen, aslında sadece bir oyuncak bebek. Hadi hemen ayrıntılardan bahsedelim.

Görseller

Splash Görseli
Oyun İçi Görsel
Oyun İçi Görseller

Yetenekler

Pasif – Bin Kesik

Gwen’in normal saldırıları can yüzdesine bağlı olarak isabet halinde ilave büyü hasarı verir. Şampiyonlara yönelik normal saldırılar onu verilen hasarın belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileştirir.

Q – Kırt Kırt!

Gwen makasını hızla iki ila altı defa kullanarak koni şeklindeki bir alana büyü hasarı verir. Gwen makasını en az iki defa kullanır ve rakibe isabet ettirdiği her normal saldırı başına bir makas darbesi daha gerçekleştirir (toplamda altı darbe olacak şekilde en fazla dört darbe daha).

Her bir makas darbesinin merkezindeki rakipler gerçek hasarın yanı sıra Bin Kesik’ten ilave büyü hasarı da alır.

W – Kutlu Sis

Gwen beş saniyeliğine kendisini Kutlu Sis’le çevreler ve onun içindeyken zırh ve büyü direnci kazanır. Sisin dışındaki rakipler Gwen’i hedef alamaz ve ona yetenek isabet ettiremez. Sis, Gwen bölgeden ilk kez ayrılmaya çalıştığında onu takip eder ama bir dahaki sefere kaybolur.

E – Pens At

Gwen kısa bir mesafe boyunca atılır ve saldırılarını dört saniyeliğine güçlendirerek menzil, hız ve isabet halinde büyü hasarı kazanır. Bu sırada bir rakibe saldırmak yeteneğin bekleme süresinin %50’sini iade eder.

R – İlmek İlmek

Gwen, İlmek İlmek yeteneğini üç defaya kadar kullanabilir ama art arda gelecek her bir kullanımı açabilmesi için onu 8 saniye içinde bir rakibe isabet ettirmesi gerekir. Her kullanım bir hat üstünde ilerleyen, büyü hasarı veren, rakipleri yavaşlatan ve Gwen’in Bin Kesik yeteneğinin ilave büyü hasarını veren iğneler fırlatır.

İlk kullanım bir iğne, ikinci kullanım üç iğne ve son kullanım beş iğne fırlatır. Rakiplere isabet eden dokuz iğnenin her biri, Bin Kesik’in etkisini bir defa uygular (yani toplamda dokuz defa).

Çıkış Kostümü

Uzayın Ritmi Gwen (1350 RP)

Splash Görseli

Diğer

Gwen’in kısa hikayesini Türkçe bir şekilde buradan okuyabilirsiniz.

Uzun hikayesini ise buradan okuyabilirsiniz.

Seslendirme:

Gwen Önizleme Videosu:

Gwen Şampiyon Oynanış Videosu:

Bu yazıda yazılan bilgiler ve resimler surrender at 20 adresinden ve league of legends resmi sitesinden alınmıştır.

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments