Yeni Etkinlik “Lost Riches” Mini Seelie için Ticaret Hazinesi! | Genshin Impact

Yeni Etkinlik “Lost Riches” Mini Seelie için Ticaret Hazinesi! | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın


Etkinlik sırasında bize özel bir aletle birlikte bir Hazine Kitabı (Treasure-Seeking Seelie) verecek olan Ulman’ı bulmak için Stone Gate’e gideceğiz. Ödüllerle takas etmek için kullanılabilecek Demir Paraları aramak için Hazine Kitabında ima edilen yerlere gideceğiz.

Görevleri yapabilmek için maceracı seviyeniz 20 ve üzeri olmalı. Ayrıca Act I “The Outlander Who Caught the Wind.” Görevini tamamlamış olmalısınız.

Etkinlik Detayları:

Gizli hazine bulunan bölgelerde, Treasure-Seeking Seelie, Demir Paraların gömülü olduğu yerleri bulmanız için size rehberlik edecek. Bu Demir Paraları etkinlik mağazasında etkinlik cihazlarından biri olan Mini Seelie: Dayflower, Mini Seelie: Rosé veya Mini Seelie: Curcuma ile takas edebilirsiniz!

Belirli hazine alanlarını tamamladıktan sonra özel hazine ipuçlarının kilidini açacaksınız. Primogem‘leri ve diğer ödülleri almak için özel hazineyi bulun!
Üç Mini Seelie cihazı ancak tüm hazine alanları tamamlandıktan sonra takas edilebilir. Bu etkinlik döneminde yalnızca bir tür Mini Seelie ile takas edebilirsiniz; bir türle değiştirdikten sonra, diğer ikisi kullanılamaz hale gelecektir.

Etkinlik süresi:

 Etkinlik Oynayış Süresi : 2021/01/08 12:00:00 – 2021/01/18 05:59:59
Etkinlik Mağazası Süresi: 2021/01/08 12:00:00 – 2021/01/22 05:59:59

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments