Yeni Boss Azhdaha ve Daleth | Genshin Impact

Yeni Boss Azhdaha ve Daleth | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact geliştiricisi miHoYo, hem Twitter’da hem de resmi blogunda Boss Azhdaha ve Cryo Hypostasis’in yepyeni oyun görüntülerini paylaştı. GIF biçiminde gösterilen oyun görüntüleri, düşmanların hareket animasyonlarını ve özel saldırılarını sergiliyor. Her iki patron da 1.5 Güncellemesi 28 Nisan’da yayınlandıktan sonra kullanılabilir olacak.

İlk korkunç canavar, Dragon-Queller’in Altındaki Trounce Alanında haftalık boss olacak olan Azhdaha’dır. Bu alanın kilidi, oyuncular Zhongli’nin hikaye görevini “Historia Antiqua Chapter: Act II No Mere Stone” tamamladıktan sonra açılır. Diğer adı Lord of Vishaps olan patron inanılmaz derecede güçlüdür ve tek bir hamle ile devasa kaya parçalarını havaya kaldırır. Sürpriz bir saldırı düzenlemek için yeraltına girme yeteneğine bile sahiptir.

Daleth kod adlı ikinci patron Cryo Hypostasis, Dragonspine’da bulunabilir ve temel Hipostazlardan biridir. Daha sürpriz saldırılar yapabilen bu boss’un hareketlerini okumak daha zordur. Öngörülmeyen buz saldırıları ve savaş hızına sahiptir.

Genshin Impact Azhdaha ve Daleth yazımızın sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments