Venti’nin Doğum Günü Ne Zaman | Genshin Impact

Venti’nin Doğum Günü Ne Zaman | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact karakterlerinin her birinin kendine özel doğum günü vardır. Doğum günleri onlarla kutlayabileceğiniz mesaj ya da etkinlikler içerebilir. Ozan Venti’nin Doğum günü 16 hazirandır.

Tüm karakterler gibi, Venti de doğum gününde size 10 Windwheel Aster ve A Buoyant Breeze yemeği ile birlikte özel bir posta gönderecek. Bu yemek normalde sadece Venti ile Barbatos Ratatouille pişirirken rastgele tesadüfen elde edilebilir. Buoyant Breeze, tüm parti üyeleri için süzülerek ve koşarak tüketilen dayanıklılık miktarını 1800 saniye boyunca yüzde 25 azaltır.

Venti’nin Doğum Günü Mesajı:

Peki sence bu günü nasıl geçirmeliyiz?

Uzun zamandır düşünüyorum – aslında o kadar uzun zamandır ki Philanemo Mantarları kurumuş gibi görünüyor ve Rüzgar Çarkı Asterleri tamamen durdu…

Hm… Bir ağaca tırmanabilir ve birlikte esintinin tadını çıkarabilir miyiz? Ya da bir uçurumdan yıldızlara bakmaya gidebilir miyiz? Ooh – ıssız bir adaya günübirlik geziye bile gidebiliriz!

Eh, ama gerçekten, ne yaptığımız önemli değil – seninle olduğum sürece mutlu olacağım. Yanımda olman en önemli şey.

Öyleyse hadi, devam ederken doğum günümün tadını sonuna kadar çıkaralım! Yine de, tam olarak nasıl kutlayacağımızın kararını size devretmemin bir sakıncası var mı?

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments