Tüm Painted Wall Konumları – Nasıl Çözülür | Genshin Impact

Tüm Painted Wall Konumları – Nasıl Çözülür | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Golden Apple Archipelago bölgesi ile birlikte Painted Wall (Boyalı Duvar) bulmacaları da ortaya çıktı. Bu bulmacaları çözmek ise, çok az da olsa, sizi hareket etmeye zorluyor. Yine de merak etmeyin hepsini en fazla birkaç denemede çözebilirsiniz.

Nasıl Çözülür:

  • Öncelikle elinizde Wind-Blessed Harpastum olmalı. Nasıl elde edeceğinizi ve kullanacağınızı bilmiyorsanız bunun hakkında bir yazı yazdık. Hemen buraya tıklayarak o yazıya gidebilirsiniz.
  • Ardından Duvarın önünde bulunan işaretli alana geçmelisiniz. Merak etmeyin yerlerini bulmak çok kolay.
  • İşaretli alana girdikten sonra Wind-Blessed Harpastum’u kullanarak duvara doğru bir top ateşlemelisiniz. “E” basmak yerine basılı tutarak topu hedefleyebilirsiniz.
  • Top duvara çarptıktan sonra size geri dönecektir. Ancak o dönmeden önce geri duvara göndermeniz gerekiyor. Bunun için ise sol mouse tuşuna tıklamanız gerekiyor. Etrafınızda dönen halka eğer topa çarparsa top duvara doğru geri dönecektir.
  • Bu şekilde duvar kırılana kadar topu geri göndermeniz gerekiyor. Herhangi bir noktada toplardan biri kaçarsa duvar tüm canını yeniden sıfırlıyor ve duvarı kırmaya yeniden başlamanız gerekiyor.
  • Duvar ortalama olarak 5-10 vuruş içinde kırılacaktır.

Örnek kullanım videosu:

Tüm Konumlar:

görsel: genshin-impact-map.appsample.com

Golden Apple Archipelago bölgesinde toplam 16 adet Painted Wall bulunuyor. Bunlar dışında 3 Painted Wall ise Twinning Isle bölgesinin sol tarafında bulunan Nameless Island’da bulunuyor. Bu 3 Painted Wall ise Time Challenge (Süreli Meydan Okuma) ile kırılabiliyor.

Yukarıda bulunan haritada Time Challenge’a dahil olan 3 Painted Wall dışında kalan tüm Painted Wall konumlarını görebilirsiniz.

Dodo-King’s Painted Walls Destroyed Görevi Konumları (Time Challenge / Süreli Meydan Okuma)

Yukarıda konumu görülen Time Challenge’ı açtıktan sonra kırmızı ile işaretlenmiş üç noktada bulunan Painted Wall’ları yıkmanız gerekiyor.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Genshin Impact rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments