Tüm Crimson Agete Konumları | Genshin Impact

Tüm Crimson Agete Konumları | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

1.2 ile oyuna eklenen Crimson Agate, Genshin Impact’in Dragonspine bölgesinde bulunabilen özel bir kaynaktır. Frostbearing Ağacını yükseltmek için ihtiyaç duyacağın özel bir kaynaktır.

Mondstadt ve Liyue’de bulunabilen ve nefes arttıran Oculi’ye çok benzeyen Crimson Agate, her yerden yalnızca bir tane toplanabilen sınırlı bir kaynaktır. Şu anda bilinen tüm Crimson Agate konumlarını aşağıdaki haritada bulabilirsiniz.

Daha önce En verimli ilk gün yazımızda da bahsettiğimiz interaktif harita sayesinde tek tek topladığınız parçaları işaretleyebilirsiniz. Haritanın linki için buraya tıklayabilirsiniz.

Crimson Agate, karlı Dragonspine bölgesinde oldukça kolay göze çarpan koyu kırmızı bir parıltıya sahip olacak. Diğer bölgelerdeki Oculi’ye benzer şekilde, yakın olduğunuzda mini haritanızda için küçük bir gösterge görebileceksiniz.

Crimson Agate’inizi düzenli olarak Frostbearing Tree’ye getirmeyi unutmayın, böylece onu yükseltebilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz, bunlardan bazıları karlı bölgede geçirdiğiniz zamanı çok daha kolaylaştıracak, örneğin Isınma Şişesi gibi.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments