Souvenir Shop Nerede Bulunur | Genshin Impact

Souvenir Shop Nerede Bulunur | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Bazı eşyaların sadece Souvenir Shop’da satıldığını görmüş olabilirsiniz. Bu nedenle Souvenir Shop’un nerede olduğunu bulmak istiyor olabilirsiniz. Oldukça basit, hemen anlatalım.

Görsel: polygon.com

Kısa cevabı: kafasında elmas simgesi görülen bu kişi, bir Souvenir Shop.

Haritada şu anda 2 tane Souvenir Shop mecvut. Bunlardan biri ortaya çıktığımız yerin yakınında olan şehir, Mondstadt’ta. Diğeri ise haritanın aşağı taraflarında bulunan Liyue şehrinde.

Souvenir Shop’ları bulmak ise oldukça kolay. Büyük haritayı açın (M tuşu ile) ve şehirlerin üzerine gelin. Olabildiğince yaklaşın ve elmas simgelerini göreceksiniz. Bu elmas simgeleri Souvenir Shop’lardır.

Souvenir Shop nedir

Souvenir Shop Anemo Sigil ve Geo Sigil ile alışveriş yaptığınız dükkanlardır. Bu dükkanlarda oldukça değerli eşyalar bulunmaktadır. Genellikle yükseliş (Ascend) malzemeleri ve 4 yıldızlı silah yapım prototipi bulunmaktadır.

Anemo Sigil ve Geo Sigil nasıl elde edilir

Anemo Sigil Mondstadt bölgesinde, Geo Sigil ise Liyue bölgesinde yaptığınız her türlü keşif sonucu elde edilir. Sandık açma, kutu açma gibi yöntemler bunlara örnek olarak verilebilir.

Anemo Sigil ile sadece Mondstadt bölgesi Souvenir Shop’unda satın alım yapabilirsiniz. Benzer şekilde Geo Sigil ise sadece Liyue bölgesinde kullanılabilir.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Genshin Impact rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments