Oceanid Pet Nasıl Alınır? | Genshin Impact Wishful Drops

Oceanid Pet Nasıl Alınır?  | Genshin Impact  Wishful Drops
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact Oceanid Pet Endora’yı Wishful Drops event ile tanıttı. Siz de wishful drops event ile Endora’yı maceralarınızda yanınızda bulundurabileceksiniz.

The Wishful Drops event 9-16 Nisan 2021 tarihlerinde devam edecek. Etkinlik sayfasına gidip görev serisine başlamanız gerekli öncelikle. Giriş yaptıklarında, oyuncuların Life Flows On adlı bir görevi tamamlamaları gerekecek. Öncelikle Mondstadt, Maceracılar Loncası’nda Katherine ile konuşmaları gerekecek. Bundan sonra, Dawn Şaraphanesi’ne gitmeleri ve Conor ile konuşmaları gerekecek.

Conor sizden yakındaki bir su kütlesini araştırmanızı isteyecek. Yolu takip edin ve bazı Slime’lar tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Onları yendikten sonra Endora ortaya çıkacak. Küçük yaratığın yardımınıza ihtiyacı olacak, bu yüzden onu Springvale’deki Spring’e getirin.

Epey bir diyalogdan sonra, Wishful Drops etkinliğinin ana yönü Endora’yı eğitecek şekilde sunulacak. Oyuncular, Endora’ya yardım etmek için keşfe çıkıp Oceanid canavarları avlayacaklar.

Endoranın şişesini alet olarak kuşanmanız ve sonrasında sizle birlikte olması gerekecek. Elemental burst yeteneğiniz baloncuk çıkarma olarak değişecek ve böylece Oceanid canavarlarını yakalayabileceksiniz.

Balonu atmak için Elemental Burst düğmesini basılı tutun ve saldırıyı biriktirin. Ark göstergesinin nerede bittiğini izleyin, ardından balonu orada ateşlemek için serbest bırakın. Endora’nın güçlenmesine yardımcı olmak için her gün yeni bir bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

-689Gün -14Saat -11Dakika -3Saniye

Genshin Impact Oceanid Pet yazımızın sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments