Nasıl Wish Elde Edilir | Genshin Impact

Nasıl Wish Elde Edilir | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact oyununda yeni karakter almak istiyorsanız bedava karakterler dışında tek yol, wish kullanmak. Wish kullanarak yeni karakterler açabilir, karakterlerinizin constellation seviyelerini yükseltebilir ve güçlü silahlar elde edebilirsiniz. Tabi hepsi şansınıza bağlı.

Elbette Wish elde etmenin birinci yolu görevler. Görevleri tamamlayarak bazı belirli noktalarda Wish kazanabilirsiniz. Battle Pass gibi yerler de benzer şekilde size Wish verebilir.

Primogems

Bunun dışında Wish elde ederken en çok kullanılan yol ise Primogems’dir. Oyun sırasında edindiğiniz her 160 Primogems ile bir tane wish alabilirsiniz.

Ancak Wish’lerinizi onar onar kullanmayı unutmayın.

Primogems kazanmak için görev yapabilir, Achievements (başarımlar) tamamlayabilir, Daily Commissions (Günlük Sipariş) yapabilir, teleport noktalarını açabilir, The Abyss’e girebilir, Shrine’ları çözebilir, Dungeon’ları çözebilir ve sandıkları bulup açabilirsiniz.

Özellikle diğerlerinin aksine Daily Commissions’lar sürekli tekrarlandıkları için oldukça önemli Primogems kaynaklarıdır.

Starglitter ve Stardust

Wish alabileceğiniz bir diğer seçenek ise Starglitter ve Stardust. İki seçenekte siz Wish’lerinizi kullandıkça size verilmektedir. Bunları da shop kısmından girip görebilir ve satın alabilirsiniz.

Gerçek Para

Elbette son seçenek ise gerçek para vererek Wish almak.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Genshin Impact rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments