Kutsal Su (Holy Water) | Genshin Impact

Kutsal Su (Holy Water) | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact oyununda küçük bir sır var. Kutsal suyu (holy water) kullanarak bu sırrı çözebilir ve yalancı satıcıyı bulabilirsiniz. Ne yazık ki şimdilik elimizden bulmak dışında bir şey gelmiyor.

Dolandırıcı Kutsal Su Satıcısı

Mini haritada da görebileceğiniz (Mondstadt’ın altında bulunan köy) konumda bulunan Hopkins the Marvelous sadece sabah saatlerinde ortaya çıkan bir satıcı.

Onunla konuştuğunuzda ise size, sizi güçlendirebilecek bir şey verebileceğini söylüyor. Siz de kabul ederseniz 300 Mora karşılığında Kutsal Su (Holy Water) satın alabiliyorsunuz.

Ancak diğer tüketilebilen malzemelerin aksine bu üründe herhangi bir etki yazmıyor. Onun yerine sadece bir nokta (.) bulunuyor.

Ürünü içtiğinizde ise 10-15 saniye boyunca canınız +1 şekilde doluyor.

Ardından gece saatlerinde yeniden aynı bölgeye geldiğimizde ise hemen arkada bulunan göletin yanında Hopkins the Marvelous ile karşılaşıyoruz.

Böylece dolandırıcımızı suç üstü yakalayarak bu konuyu da kapatmış oluyoruz. Ne yazık ki şimdilik elimizden bir şey gelmese de su içmenin ne kadar önemli olduğunu bir defa daha hatırlamış oluyoruz. 300 Mora karşılığı küçük bir hatırlatma sadece.

Kısaca: Su için.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Genshin Impact rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments