Horizon Zero Dawn’dan Aloy, Genshin Impact Dünyasına Ücretsiz Geliyor

Horizon Zero Dawn’dan Aloy, Genshin Impact Dünyasına Ücretsiz Geliyor
Bu Yazıyı Puanlayın

Horizon Zero Dawn ve Horizon Forbidden West’in kahramanı Aloy, Genshin Impact Dünyasının yolunu tuttu. Guerrilla oyunlarının kahramanı, 2.1 güncellemesinde Genshin Impact’e gelecek. miHoYo sürpriz duyuruyu bugün yaptı ve karakterin hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Horizon Zero Dawn’dan efsanevi avcı Aloy, Genshin Impact karakter listesine beş yıldızlı bir karakter olarak katılacak. PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Android ve iOS’taki oyuncular bu yeni beş yıldızlı karakteri sınırlı bir süre içinde ücretsiz olarak alabilirler.

Genshin Impact’te “başka bir dünyanın kurtarıcısı (savior from another world)” olarak anılacak olan Aloy, 2.1 güncellemesi sırasında PlayStation oyuncuları için ve 2.2 güncellemesi sırasında PC ve mobil oyuncular için oyuna gelecek. Daha da ilginci, miHoYo buna “Zero Dawn ile ilk işbirliği” olarak atıfta bulunuyor, bu yüzden zamanla daha fazla iş birliği gelebilir.

Horizon, Sony için büyük bir oyun ve Genshin Impact Sony platformunda büyük bir başarı elde etti, bu nedenle ikisi arasında işbirliği iyi bir fikir gibi duruyor. Aloy’un ayrıca ciddi doğası, Genshin Impact evrenine mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments