Hilidream Camp Etkinliği, Tüm Detaylar | Genshin Impact

Hilidream Camp Etkinliği, Tüm Detaylar | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact Hilidream Camp adında Hilichurls’lara eşya yaptırdığımız bir web etkinliği daha hazırladı. Bu web etkinliğinin zamanı, ödülleri ve sistemi hakkında gerekli detayları bu yazımızda anlatacağım.

Hilidream Etkinliği Zamanı ve Detayları:

2021 21-27 Nisan tarihlerinde Adventure Rank 10 üstü oyuncular katılabilecek.

Resmi etkinlik sitesine bu linkten gidebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaparak etkinliğe erişebilirsiniz. Dört tür malzemeden herhangi üçünün kombinasyonunu kullanarak mobilyalar yapıyorsunuz ve belirli bir miktarda mobilyanın kilidini açtığınızda, etkinlik ödülleri almaya başlayabilirsiniz. Buna ek olarak, Kilidi açılmış mobilyaları da istediğiniz gibi Oda İçi ekranında düzenleyebilirsiniz.

Özetle dört malzemeyi kombin yapıp mobilyalar çıkarıyorsunuz bunları dizip ödüller alıyorsunuz. Yaptıklarınızı paylaşmanızı istiyor ancak sadece bağlantıyı kopyalama seçeneğine tıklarsanız da ödül alıyorsunuz.

Hilidream Etkinliği Ödülleri:

Yaptığınız her mobilyadan mora ve küçük ödüller alacaksınız. Belli sayıda mobilyalar açtıkça toplam 120 primogem alacaksınız. Genel olarak tatlı çizimlerde size zevk verebilir bu da bir ödül sayılırsa tabi.

Genshin Impact Hilidream Camp yazımızın. sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments