Genshin Impact PS5’e 4K ve DualSense Desteğiyle Geliyor

Genshin Impact PS5’e 4K ve DualSense Desteğiyle Geliyor
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact’ın geçen Eylül ayındaki ilk çıkışından bu yana oyunun yeni platformlara gelip gelmeyeceği hayranların tartışma konusu olmuştu. Geliştirici MiHoYo RPG’nin PS5 yükseltmesini yazdan önce başlatacağını resmi olarak duyurdu.

Maalesef, belirli bir çıkış tarihi henüz yok, ancak MiHoYo yakın tarihli bir blog gönderisinde PS5 sürümünün en azından “yakında gelecek” olduğunu açıkladı. Geldiğinde 4K görseller, daha hızlı yükleme süreleri ve DualSense desteğini içerecek, ancak bunun Dualsense’in tüm özelliklerini kullanıp kullanamayacağı henüz bilinmiyor.

Çinli geliştirici bir basın bülteninde, bu güncellemenin onu “hem şimdi hem de gelecekte oyuna daha fazla düşünce ve fikir katma” konusunda etkilediğini iddia ediyor. MiHoYo, bu kavramların tam olarak ne olduğunu belirtmese de, PS5 sürümünün şu anda PS4’te ilerleme kaydedenler için çapraz kaydetme desteğine izin vereceğini doğruladı.

Genshin hayranları, hafta başında gelen 1.5 güncellemesinin ayrıntılarını içeren sızıntılarla birlikte başka harika haberlerle karşılaşmıştı. İçeriğin yanı sıra, MiHoYo şaşırtıcı olmayan bir şekilde satış açısından en çılgın dönüm noktalarından birine ulaştı ve oynaması ücretsiz unvanı 1 milyar doları aşan en hızlı mobil oyun oldu.

Genshin Impact haberimizin sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments