Genshin Impact Haziran 9 Tarihinde Epic Store’a Geliyor

Genshin Impact Haziran 9 Tarihinde Epic Store’a Geliyor
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact, PC’de Epic Games Store’a geliyor. Geliştirici miYoHo bugün bu haberi duyurdu ve son derece popüler aksiyon RPG oyunu 9 Haziran’da vitrine çıkacak.

Genshin Impact’in Epic Games Store’a gelişini kutlamak için, Gezginleri Teyvat dünyasında yaklaşan maceralara daha iyi hazırlamak için ücretsiz bir bonus paketi sunulacak. Oyuncular, 9 Haziran’dan itibaren sınırlı bir süre için “GenshinEpic” kullanım koduyla oyun içi ödülleri alabilirler

Halihazırda PC, Android ve iOS’ta oynayan oyuncular, oyunun çapraz platform yapısı sayesinde isterlerse Epic Games Store üzerinden anında aksiyona atlayabilirler. Sadece PlayStation kullanıcıları bundan yararlanamayacak.

MiHoYo Başkanı Forrest Liu, “Genshin Impact’i geliştirirken ana odak noktalarımızdan biri, oyunu çok çeşitli platformlarda kullanılabilir hale getirmek oldu, böylece oyuncular nasıl oynamayı seçerlerse seçsinler, tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte oynayabilirler” dedi. . Epic Games Store, PC oyunlarında bir uzman ve Genshin Impact’i daha geniş bir küresel oyun topluluğuna getirmek için Epic ile çalışma ayrıcalığına sahibiz.”

Henüz Genshin Impact’i oynamamış, ancak oyuna dahil olmayı merak edenler için, oyun, geniş kapsamlı bir hikaye, sonsuz bir günlük aktivite kaynağı ve oluşturulacak renkli bir karakter kadrosu ile bir savaş ve keşif karışımıdır.

Genshin Impact 2020’nin sonlarında piyasaya sürüldü ve son derece popüler hale geldi ve oyuncuların düzenli güncellemeler ve etkinliklerle yatırım yapmasını sağladı.

Genshin Impact Epic store haberimizin sonuna geldik.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments