Genshin Impact 1.6 Çıkış Tarihi ve Yeni Karakterler

Genshin Impact 1.6 Çıkış Tarihi ve Yeni Karakterler
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin impact 1.5 her şeyiyle açıklanmış şekilde gelirken bir yandan da gözler Genshin Impact 1.6 ya çevriliyor ve oyuncular neler geleceğiyle ilgili iştahlı bir merak duyuyorlar. Söylenti ve sızıntılardan bir araya getireceğimiz liste merakınızı biraz giderebilir diyerek yazımıza geçiyoruz.

Genshin Impact 1.6 Ne zaman gelecek?

MiYoHo 6 haftalık güncelleme periyodu düzenini şu ana kadar koruduğu gibi devam ederse bir sonraki güncelleme 9 haziran 2021 tarihinde olması bekleniyor.

Sızıntı ve Söylentiler

Yeni Karakterler

2 yeni karakter olacağı sızdırıldı şu ana kadar. Yoimiya ve Kazuha. Yoimiya 5 yıldızlı ateş elementi ve yay kullanan bir karakter, Kazuha ise 5 yıldızlı rüzgar elementi ve kılıç kullanan bir karakter olacak.

2 tane 5 yıldızlı karakter olmasından dolayı eski 5 yıldızlı banner karakterleri 1.6 süresince olmayacak gibi görünüyor. 4 Yıldızlı kahramanlarla ilgili bir söylenti yok şimdilik.

Inazuma Gelecek mi?

Bu bilgi uzun zamandır sıkı korunuyor ve geleceğiyle ilgili bir şey söyleyemiyoruz ama artık yazın da gelişiyle böyle bir içeriğin geleceğini tahmin ediyorum. Yine de hala bir söylentiye ulaşamadık bunun da altını çizelim üzülerek.

Yazımızın sonuna geldik ileride yeni haberler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments