Genshin Impact 1.5 Çıkış Tarihi, İçerik ve Yeni Karakterler

Genshin Impact 1.5 Çıkış Tarihi, İçerik ve Yeni Karakterler
Bu Yazıyı Puanlayın

Windlbume Festival Devam ederken bir yandan da gözler Genshin impact 1.5 güncellemesinde gelecek içerikleri takip ediyor. Bu yazımızda Genshin Impact 1.5 ile gelecek içerik ve karakter sızıntılarını sizinle paylaşacağız. Şu an için resmi miYoHo duyurusu olmasa da her güncelleme de olduğu gibi genelde doğru olan sızıntıları sizinle paylaşmaya geçelim

1.5 Çıkış Tarihi:

1.5 çıkış tarihi 28 nisan 2021 olarak Sızdırıldı. Şu ana kadar gelen güncelleme aralığına da baktığımızda bu tarih 1.5 çıkışı için doğru görünüyor.

1.5 İçerikler:

Yeni Karakterler: 2 yeni karakter kendi banner’ları ile bizleri karşılayacak. Daha önce sızıntıları olan Yanfei 4 yıldızlı karakter olarak Zhongli paketi ile birlikte gelmesi bekleniyor. Yanfei bir ateş büyücüsü oalrak bizleri karşılayacak.

Yanfei

2. yeni karakter ise 5 yıldızlı Eula clymore buz kullanıcısı olarak kendi paketiyle bizlerle olacak

Eula

Konut İçeriği: 1.5 için en büyük içeriklerden birisi olan kendi evimize sahip olabilme içeriği beta aşamasından çıkarak bizlerle olabileceği söyleniyor. Mobilyalar için farklı bir para birimi kullanılacak şekilde bir düzenleme var. Dekorasyon tutkumuzu Genshin Impact ile buluşturabileceğiz belki de 1.5 ile.

Etkinlikler: 3 adet yeni etkinlik bizlerle olacak. 2 haftada bir bir etkinlik göreceğiz. Karakterlerle akit geçirebileceğimiz yeni görevler de olacakmış. 2 etkinlik yeni elektirik ve yeni toprak boss’ları ile ilgili olacak.

Eşya, Artifact, Silah: Yeni domain ile birlikte yeni 2 artifact bizlerle olacak. Acaba yeni harita mı diye düşünebilirsiniz ancak bu olmayacak gibi duruyor 1.5 ile.

Genshin Impact haberimizin sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Naomi
1 yıl önce

alahim cok mutluyum