Genshin Impact 1.3 | Çıkış tarihi, içerik, yeni karakterler, sızıntılar ve söylentiler

Genshin Impact 1.3 | Çıkış tarihi, içerik, yeni karakterler, sızıntılar ve söylentiler
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact, yeni karakterler, silahlar ve görevler ekleyerek güçlenmeye devam ederken, 1.3 güncellemesine bakmaya başlamanın zamanı geldi. Bir kez daha oyuna yeni içeriklerin gelmesini bekleyebilirsiniz ve 1.3 şimdiye kadarki en büyük güncelleme olabilir.

Bu yazımızda belirtilenler sızdırılan bilgiler olduğunu hatırlatalım. Şu ana kadar gördüğümüz sızdırılan bilgiler genel olarak doğru çıktığından şimdi de her zaman ki kaynağımızdan 1.3 içeriklerine geçelim.

1.3 Çıkış Tarihi

Genshin Impact 1.3 için kesin bir çıkış tarihi şu anda bilinmemektedir, ancak miYoHo, oyun için yaklaşık altı haftalık bir güncelleme programını sürdürmeyi umduklarını belirtti. Bir sonraki güncellemenin Şubat ayı başlarında bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Sızıntılar ve Söylentiler

En büyük söylenti, oyunun bir sonraki şehir bölgesi Inazuma’nın yani elektirik elementi bölgesinin güncellemeye dahil edileceği, ancak şu anda bunu doğrulamak için çok az bilgi var. Öyleyse, bu büyük hikaye gelişmeleri, yeni karakterler, görevler anlamına gelir.

Ayrıca Ganyu’nun Oyuna ekleneceği sızdırılan bilgiler arasında. Bu bilgi daha önce de Albedodan sonra gelecek olan karakterin Ganyu olacağı şeklindeydi.

Twitter üzerinde NepNepImpact hesabı da 1.3 ile çıkacak olan bazı silahları sızdırdı.

1.3 Yaylar (Bows)

1.3 Kılıçlar (Swords)

1.3 claymores

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments