Genshin Impact ve KFC İşbirliği – Tarih ve Tüm Ayrıntılar

Genshin Impact ve KFC İşbirliği – Tarih ve Tüm Ayrıntılar
Bu Yazıyı Puanlayın

Yemek devi KFC ve Biricik oyunumuz Genshin Impact işbirliği ile ilgili bilgiler yayılmaya başladı. Bu yazımızda KFC ve Genshin Impact işbirliği hakkında bilinen tüm ayrıntıları sizinle paylaşacağım. MiYoHo daha fazla ayrıntı verdikçe bu yazımızı güncelleyeceğim.

Sızan görüntüde Noel ve Diluc KFC tarzı kıyafetler giyip KFC çalışanı gibi tavuk servis ediyorlar. Sizi tavuk almaya teşvik eder belki de.

Etkinlik Tarihi:

Sızan görüntülere göre 8 mart tarihinde etkinliğin başlayacağı planlanıyor. Yakın zamanda resmi açıklamayı da bekliyoruz.

Hangi Ülkelerde Olacak:

Yalnızca Çin ile sınırlı olacak etkinlik. Üzülerek kendi ülkemizde göremeyeceğiz bu etkinliği doğrudan.

Ödüller Ne Olacak:

Diluc’a özel bir KFC kovası sipariş edebilecek müşteriler (Dilucket). Ayrıca oyun içi Glider Wing (rüzgar kanadı) Kazanabilecekler.

Yeni Kostümler Olacak mı:

Oyun şimdilik yeni kostüm planlamıyor gibi görünüyor. Resimdeki kostümler sadece tanıtım için olacak.

Neden KFC:

Bir marka olarak KFC, Bir süredir oyun alanındaki müşterilere hitap etmeye çalışıyor. Yakın zamanda kendi oyun konsollarını da tanıtmışlardı bu yüzden daha böyle çalışmalar görebiliriz onlardan.

KFC Console Görseli

KFC’nin Çin’deki en büyük restoran zinciri olduğu da bir gerçektir. Zincir aslında 80’lerde pazarda açılan ilk batı restoranlarından biriydi.

Kısacası, KFC Çin pazarında her zaman önde olmuştur, bu nedenle Genshin Impact gibi bir hit oyunu benimsemek onlar için mükemmel bir reklam.

Yazımızın sonuna geldik. Görüş ve sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments