Five Flushes of Fortune İkinci Gün – Blue Creature| Genshin Impact

Five Flushes of Fortune İkinci Gün – Blue Creature| Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact oyunun yeni etkinlik görevi Five Flushes of Fortune ile kameramızı elimize alarak resimler çekiyoruz. Ancak özel bir kamera olan “Kurious Kamera” ile. Liyue şehrinde bulunan Ji Tong’u ziyaret ederek alabileceğimiz bu kamera diğerlerinden biraz farklı çalışıyor.

Diğer kameralardan en büyük farkı ise fotoğrafı kendi çekmesi. Yani bizim fotoğraf çekmek için bir tuşa basmamız gerekmiyor. Günlük 10 fotoğraf çekme hakkımız bulunan bu kamerayı kullanmak için istenen nesnelerin üzerine tutmamız gerekiyor.

Her gün beş farklı renkte nesne bulmamız gereken bu etkinlik görevlerinde ikinci gün eşyaların mavi yaratıkların resimlerini çekmemiz isteniyor. Bu eşyalar için en iyi seçenekleri ise sırasıyla şöyle:

  • Hydro – Cryo Slime
  • Cryo Hillichurls
  • Hydro – Cryo Fatui Skirmishers

Özellikle ikinci gün için Dragonspine bölgesine giderek orada bulunan buz yaratıklarının fotoğraflarını çekebilirsiniz. Eğer fotoğrafı çekebileceğiniz bir nesnenin yanına gelirseniz kamera bir daire çıkarak ve eğer kamerayı 1-2 saniye sabit tutarsanız fotoğrafını çekecektir.

Ayrıca merak etmeyin eşyalar mavi olsa bile çektiğiniz fotoğrafların farklı renkte olma ihtimali var. Diğer taraftan bir günün sonunda her renkten resim çekemediyseniz arkadaşlarınızdan da isteyebilirsiniz. Ve eğer arkadaşlarınızda tüm renkler yoksa, onlara fazla renklerinizi vermekten çekinmeyin.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Genshin Impact rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın


Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments