En Çok Domuz ve Raw Meat Nerede Bulunur | Genshin Impact

En Çok Domuz ve Raw Meat Nerede Bulunur | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Yaban domuzları, Genshin Impact’te haritada dolaşırken bulabileceğiniz bir vahşi yaşam türüdür. Onları öldürdüğünüzde, size birçok yemeğin pişirilmesi için kaynak olan çiğ et (Raw Meat) elde edebilirsiniz

Domuzlar haritada 1-2 li gruplar halinde dolanırlar ve size koşarak saldırırlar ama çok az hasar verirler. Hatta domuza ölme başarımı var. Oyunda canı az bir karakterinizle gidip bu başarım için ölebilirsiniz

Dragonspine buz dağı bölgemizde ise donmuş domuzlar bulabilirsiniz toplu halde ancak benim bu yazımızda anlatacağım bir domuz sürüsünün dar bir alanda sizi beklediği konum olacak.

Yaban domuzu bulmak için en iyi yer, Mondstadt’daki Stormterror’s Lair’in yakınında, Boar Bell olarak bilinen bir noktadır. Brightcrown Canyon’nun güneyinde bulunan bu alanda, çiftçilik yapabileceğiniz bir düzine kadar yaban domuzu bulunabilir.

Bir yaban domuzu öldürmekle iki parça çiğ et alınır, ancak bu kadar büyük bir gruba yaklaşırken akıllı olmanız gerekir. Çok yaklaştığınızda, bir yaban domuzu koşar, bu yüzden uzun menzilli bir karakter kullanmanızı öneririm.

Okçu bir karakterle biriktirip atış yaparak en rahat şekilde domuzlarınızı kaçırmadan öldürüp etlerini toplayabilirsiniz.

Gerçekten çiğ ete ihtiyacınız varsa ama domuzları avlamaya vaktiniz yoksa Springvale’i ziyaret edip avcıların başı Draff ile konuşabilirsiniz. Size 10 parçaya kadar çiğ et satacak.

Çiğ et için diğer en iyi kaynak keşiflerinizde et toplayabileceğiniz noktaları seçmek.

Bu yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz <3

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments