Dünya Seviyesi Nasıl Ayarlanır? | Genshin Impact

Dünya Seviyesi Nasıl Ayarlanır? | Genshin Impact
10/10 - (1 vote)

Genshin Impact dünya seviyesi değiştirme seçeneği 1.4 ile oyuna eklendi. Bu mekanik sayesinde belli seviyelerde gelişen dünyanızın seviyelerini kendi durumunuza ya da zevkinize göre düşürebileceksiniz.

Buna erişebilmek için Dünya Seviye 5’e ulaşmanız gerekecek, bu yüzden bunun oyunun başından itibaren yapabileceğiniz bir şey olmadığını unutmayın. Ayrıca Dünya Seviyenizi yalnızca 1 azaltabileceksiniz, çok düşük bir Dünya Seviyesine geri dönemeyeceksiniz.

Paimon Menüsünü açarak ve ardından isim kartınızdaki (Name Card) Bilgi sembolüne basarak Dünya Seviyenizi değiştirebilirsiniz. Dünya Seviyesini istediğiniz seviyeye getirin ve değiştirdikten sonra tekrar değiştirebilmeniz için 24 saat bu şekilde kalması gerekir.

Oyuncular Adventure Rank 60’a ulaştığında, kazanılan deneyimi deneyim puanı başına 10 Mora oranında Mora kazanacaklar. Yani her adventure rank kazandığınızda artık paraya dönüşecek. Max seviye olan 60’a ulaştıktan sonra rahat takılmak için seviye düşürmek isteyebileceğiniz bir seçenek olabilir.

Dünya seviyenizi düşürdüğünüzde canavarlar ve hatta boss’lar daha kolay olacaklar bu çok güzel ancak düşen eşyalarda azalacaktır buna dikkat ederek gücünüze göre azaltmayı kullanmanızda fayda var.

Genshin Impact Dünya Seviyesi ayarlama rehberimizin sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments