Dainsleif Kimdir? Gizemli Yeni Karakter| Genshin Impact

Dainsleif Kimdir? Gizemli Yeni Karakter| Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Dainsleif, Genshin Impact 1.3’te kendi göreviyle ortaya çıktı. Aslında Dainsleif ile ilk olarak 2020 yılının Eylül ayında tanıştık. Teyvat Chapter Story Preview: Travail fragmanını anlatan kişi Dainsleif’ti.

Fragman sırasında oyunla ilgili ilginç şeyler öğrendik. Aynı zamanda Dainsleif hakkında ilginç şeyler de öğrendik. Şimdi bunları yeni elde edilen bilgilerle bir araya getirebiliriz.

Dainsleif Bir Şeyler Biliyor

Dainsleif ile ilgili en önemli şey, muhtemelen bilmemesi gereken şeyleri bilmesidir. Venti’nin aslında Mondstadt’ın Arkonu olduğunun farkındadır ve Zhongli’nin Tüm Sözleşmeleri Sonlandırmak için gizli bir Sözleşme yaptığını bilir. Dainsleif tüm karakter fragmanlarını anlattığı için bu aslında oyuncular için çok eğlenceli. Ayrıca Zhongli fragmanından Dainsleif’in ilgisiz veya duygusuz bulduğu yöneticiler hakkında düşük bir görüşe sahip olduğunu öğrendik.

Dainsleif Archon Değil

Travail fragmanında Dainsleif, görmezden geldikleri tanrılardan ve dünyanın karanlık köşelerinden bahsederken, bazılarının “birkaçının seçildiğini, geri kalanının paçavralar” dediğini söylüyor. Dainsleif, “İnsanlığın bizim insanlığımız olduğunu söylüyorum” diyerek buna katılmıyor. Dainsleif’in bu ifadeye kendisini dahil etmesi, onun insanlığını bir Archon’un tanrısal doğası kadar önemli gördüğü anlamına gelir veya bir Vizyon sahibi bu tanrıların açık bir iyiliği kadar.

Dainslief, bir Archon olmasa da, kendi başına güçlü bir varlıktır. Ayrıca, güçlerinin sahip olduğu kaynak ne olursa olsun Teyvat dünyasından bir şey olmadığını ima ederek, “Bu dünyaya öteden bir güçle meydan okuyacağız” diyor.

Dainsleif Kardeşimizi Biliyor

2 Yerde kız veya erkek kardeşinize benzediğinizle ilgili şeyler söylüyor.

Öyle görünüyor ki, Dainsleif sadece kardeşinizi tanımıyor, aynı zamanda onlara bir şekilde minnettar hissediyor ve tıpkı sizin gibi onu kurtarmak istiyor. Bunu görevde asla söylemiyor, ama sen ve kardeşin hakkında söylemediği şeyleri bildiğini ima ediyor

Dainsleif Bir ”ruler” Olabilir.

Dainsleif sürekli olarak hükümdarlar, Arkonlar ve uluslar hakkında konuşur. Hepsinde kusurlar buluyor. Bu, Dainsleif’in kendisinin de bir hükümdar olabileceğine işaret ediyor. Konuşma şeklinden kendisinin bir ”ruler” olabileceğine işaret ediyor.

Yazımızın sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments