Constellations Nasıl Artırılır | Genshin Impact

Constellations Nasıl Artırılır | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact oyununda karakterlerinize yeni pasif özellikler kazandırmak için Constellations (Takım Yıldızları) değerlerini yükseltmeniz gerekir. Constellations yükseltmek kendi, gezgin, karakteriniz için farklı, diğer karakterler için farklıdır.

Gezgin (Aether veya Lumine) karakter Constellations yükseltmek için ana görev serisini yapmalı ve Adventure Level’ı (Macera Seviyesi) yükseltmelidir. Oyunda ilerledikçe Constellations yükseltme malzemesini alabilir ve yükseltebilirsiniz. Ayrıca bir malzemenin Souvenir shop’da olduğunu unutmayın. Bunu oyun puanları ile almanız gerekiyor.

Diğer karakterler için ise zaten sahip olduğunuz karakteri “wish” ile bir daha çağırmalısınız. Yeniden wish ile gelen karakter, bu sefer o karakterin “Stellar Fortuna” haline gelir. Örneğin zaten Xiangling’e sahipseniz, bir daha Xiangling aldığınızda bu Xiangling “Xiangling Stellar Fortuna”ya dönüşecektir. Bu Stellar Fortuna’yı kullanarak karakterinizin Constellations seviyesini yükseltebilir ve yeni bir pasif yetenek kazanabilirsiniz.

Bu nedenle elbette bedava karakterlerin Constellations seviyelerini daha hızlı yükseltebilirsiniz.

Şimdilik bu rehberden bu kadar. Genshin Impact rehberleri ilerleyen yazılarda devam edecek. Takipte kalın.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Belph IV

Belph IV

Bir şey deniyorum...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments