Bamboo Segment Nerelerde Bulunur | Genshin Impact

Bamboo Segment Nerelerde Bulunur | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin Impact Serenitea pot içeriğiyle beraber oyunculara kendi evlerini yapabilme imkanı verdi. Evinize eşya yapmak için ise gerekli kaynaklar vardır. Bamboo Segment böyle bir kaynaktır ve nasıl elde edeceğinizi bu yazımızda anlatacağım.

Bamboo Segment kendine has ağaçtan toplanır ve bu ağaçta belli yerlerden çıkar. iyi haber hepsi belli bir bölgede bulunuyor ve bir bölgeye gidip topluca toplayabileceksiniz. Ayrıca bir sürü bambu sapı şeklinde olduklarından bolca toplanabilir. liyue bölgesinde toplanabilir

Odun Nasıl Toplanır? (Harvest Wood)

Odun Toplaması çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, ağaca silahınızla vurmaktır ve ağaçtan bazı tahta parçaları düşecektir. Durana kadar vurmaya devam edin, ardından bir sonraki ağaca geçin. Ağaçlar devrilmeyecek veya kırılmayacak.

Odunlar Ne İçin Kullanılır?

Maceracılar, Serenitea Pot’taki evleri için mobilya yapımında kullanılabilir. Her eşya ya da parça için topladığınız parçalar gerekir odun çeşitleri de çeşitli eşyaların yapımında kullanılır. Serenitea pot içinde evinizi istediğiniz gibi döşeyebilirsiniz bu eşyalarla.

Genshin Impact Birch Wood Nerelerde Bulunur yazımızın sonuna geldik. Daha nice yazılarda görüşmek üzere

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments