Arkadaşlarınızla Nasıl Birlikte Co-Op Oynanır | Genshin Impact

Arkadaşlarınızla Nasıl Birlikte Co-Op Oynanır | Genshin Impact
Bu Yazıyı Puanlayın

Genshin her ne kadar kendi dünyanızla ilgili olsa da arkadaşlarınızla birlikte oynayıp yapabileceğiniz bir çok kazançlı şey var. Bu yazımızda nasıl birlikte oynanır? Ve birlikte neler yapılır? sorularına cevap bulacağız.

Co-Op ile Arkadaşlarınızla Oynama Ne Zaman Açılır?

Co-Op, oyunda maceracı seviyeniz 16. Seviyeye ulaştığınızda kullanılabilir hale gelecektir. Oyunda bu kadar ileri gitmeniz yaklaşık iki ila üç saat sürüyor, bu yüzden arkadaşlarınızı size yardım etmeleri için dahil etmeye başlamadan önce dünyayı bir süre kendi başınıza keşfetmeniz gerekecek.

Dünyasına gideceğiniz kişi sizle aynı dünya seviyesine ya da daha düşük dünya seviyesine sahip olmalı

Nasıl Arkadaş Eklenir?

Oyun ekranın sağ altında size ait uid göreceksiniz. Bununla oyuncular sizi arkadaş ekleyebilirler. Esc menü de friends kısmını bulabilirsiniz arkadaş işlemleri için.

Hangi Görevleri Co-Op modunda Yapabiliriz?

Genel olarak ana görevler birlikte yapılamıyor. Günlük görevleri ve anlık çıkan ”side” görevlerini birlikte yapabilirsiniz

Co-Op modunda Ne Yapılabilir?

Boss’lar birlikte kesilebilir. Genel madenler birlikte toplanabilir. ”Domein” yani zindanlar birlikte girilebilir hatta bunun için parti bul seçeneği mevcut. Haftalık kurt boss’u birlikte kesilebilir.

Özellikle mavi ve beyaz madenleri birlikte toplamanızı tavsiye ediyorum. Demirciden silah level’i yükseltmek için malzeme yaparken çok fazla ihtiyaç oluyor.

Tanımadığınız insanları ”domein” dışında dünyanıza alırken dikkat edin. Sizin kaynaklarınızı toplayabilirler siz olmadan.

Tüm Genshin Impact yazılarını okumak için buraya tıklayın.
Tüm Rehberleri okumak için ise buraya tıklayın

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments