Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılır?

Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılır?
Bu Yazıyı Puanlayın

Night City’de hayatta kalmayı planlıyorsanız, çok paraya ihtiyacınız olacak. Oyunda para kazanmak için atlamamanız gereken pratik noktaları sizinle paylaşacağım.

Her şeyin bir fiyatı vardır ve bu özellikle Cyberpunk 2077’nin distopik geleceği için geçerlidir. V’nizi en yeni sibernetik, en hızlı arabalar ve en şık kıyafetlerle donatmak istiyorsanız, çok paraya ihtiyacınız olacak.

Cyberpunk 2077’de Para kasma:

Yukarıda ki videoda detaylara bakabilirsiniz buradan da para kazanmanız için gerekli noktaları madde madde yazalım

  • Her şeyi loot’layın! Oyun içinde bulduğunuz ya da çatışmalarınızdan ganimet olarak aldığınız Junk (hurda) eşyaları satın. Bunları kutulardan ya da çevreden bulabilirsiniz. Kaba kuvvetle de insanları soyabilirsiniz. Bunları atlamadan toplayıp satın. Tüm hurda eşyaları satın seçeneği olacak Belirli Mağazalarda.
  • Düşmanlardan düşen silahları/Kıyafetleri alın ve satın. Sizin daha iyi bir silahınız olsa bile düşen silahları aynı hurda eşya gibi satmak için toplayın.
  • Hacklenebilir bilgisayarlara gözünüz açık olsun. Bunları hackleyip para çalabilirsiniz. Başarılı hacklerden gelecek parayı arttıracak yetenekte var oyunda.
  • Aranıyor ilanlarında ki suçluları yakalamak güzel ve aksiyonlu bir para kaynağı olacak.

Bu yazımı da paylaşacaklarımız bu kadardı. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments