Ücretsiz Efsanevi Birim Kullanmak | Conqueror’s Blade

Ücretsiz Efsanevi Birim Kullanmak | Conqueror’s Blade
Bu Yazıyı Puanlayın

Oyunda Efsanevi ve epik birimleri doğrudan ücretsiz açmak mümkün. Bu yazımızda size bu yöntemi ve bunu nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

”U” birim sekmesinde paralı asker kısmına gelin. Yardımcılar kısmına girin. Burada size her hafta yeni 5 birim sunacak. Önemli detay burada ki para her hafta size veriliyor ve kullanmadığınızda birikmiyor. Yani o hafta kullandının yoksa boşa gider.

Sarı birim aldığınızda paranız bitiyor genellikle. 1 mor 1 mavi seçmeye yetiyor her hafta verilen para. görselde gördüğünüz gibi belli seviye kısıtlamaları var sadece.

Yeni başlayan biriyseniz siz de olmayan türden 1 mavi 1 mor seçmeniz sizin için de faydalı olacaktır

Paralı askerler sekmesi p2w ile yani kredi kartınızla alabileceğiniz kalıcı birimlerdir.

Yardımcı birim kiralamanın bize masrafı ne?

Kiraladığınız birim kışlanıza ücretsiz eklenir ancak teçhizat yenileme ücreti size bakıyor yani sarı bir birim kiralayıp bolca kullandığınızda teçhizat yenilemek yine çok masraflı olacaktır o yüzden dikkatli kullanın.

Teçhizat sayısı %50 nin aşağısına düştüğünde saldırı gücü azalıyor %20 nin altına düşerse o birimi kullanamıyorsunuz. Teçhizatı üreterek ya da bronz parayla yenileyebilirsiniz. Tüm birimler için aynıdır durum. Etkinlik birimlerinde daha ucuzdur.

Her hafta pazartesi bu kısmı kontrol etmeyi unutmayın. İleri ki yazılarımızda birlikte olacağız.

Hüseyin sarı

Sarımtırak

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments